افزایش بیش از ۷۶ میلیون تومانی قیمت فروش وانت آمیکو آسنا

افزایش بیش از ۷۶ میلیون تومانی قیمت فروش وانت آمیکو آسنا

آمیکو آسنا که بر مبنای یک وانت چینی از محصولات Huanghai Auto توسط شرکت ارس خودرو توسعه داده شده است، یکی از بزرگترین وانت‌های موجود در بازار خودرو کشور است که با پیشرانه ۲.۴ لیتری فاقد توربو با قدرت ۱۴۳ اسب بخار و بر مبنای ساختاری آفرودی مجهز به شاسی مستقل و سیستم چهارچرخ محرک در بازار حضور دارد و اخیرا نیز افزایش قیمت بسیار سنگین بیش از ۷۶ میلیون تومانی را علیرغم ثبات نسبی نرخ ارز پشت سر گذاشته ‌است.

البته آمیکو آسنا محصول تازه‌ای در بازار خودرو کشور نیست و با بیش از دوسال قدمت ابتدا قرار بود به عنوان یک وانت داخلی برای رقابت با نسخه‌های وارداتی نظیر تویوتا هایلوکس راهی بازار شود٬‌ اما بازگشت تحریم‌های صنعت خودروسازی و افزایش سنگین نرخ ارز باعث شده تا این وانت که در بهار سال گذشته کمتر از ۴۵۰ میلیون‌ تومان قیمت داشت٬‌ برای اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با قیمتی فراتر از ۹۲۰ میلیون تومان تحویل مشتریان شود.

شرکت ارس خودرو دیزل که وظیفه فروش خودروهای ساخت شرکت آمیکو را بر عهده دارد، طرح فروش فوری جدیدی برای پیکاپ این شرکت را ویژه اردیبهشت ماه، اعلام کرده است. در این طرح، پیکاپ آسنا که در بازار به پیکاپ آمیکو معروف است، با قیمتی جدید و تحویل فوری به خریداران، عرضه می‌گردد. این پیکاپ چه در رنگ سفید و چه سایر رنگ‌ها، نسبت به اسفند ماه سال ۹۹، با افزایش قیمت قابل توجهی همراه شده است. لازم به ذکر است که قیمت‌های اعلامی از تاریخ شنبه چهارم اردیبهشت ۱۴۰۰، اعمال خواهد شد.

مدل قیمت اسفند ۹۹ قیمت اردیبهشت ۱۴۰۰
آسنا دوکابین (سفید)

wrl3rbtja9pjfzpdmxft.jpg

۸۴۸،۰۰۰،۰۰۰ ۹۲۴،۰۰۰،۰۰۰
آسنا دوکابین (سایر رنگ ها)

wrl3rbtja9pjfzpdmxft.jpg

۸۶۸،۰۰۰،۰۰۰ ۹۴۶،۰۰۰،۰۰۰

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato