انتشار تصویری از نمونه اولیه اپل واچ سری ۳ با درگاه مخصوص بندهای هوشمند

انتشار تصویری از نمونه اولیه اپل واچ سری ۳ با درگاه مخصوص بندهای هوشمند

انتشار تصویری از نمونه اولیه اپل واچ سری ۳ با درگاه مخصوص بندهای هوشمند

تصویری از نمونه اولیه اپل واچ سری ۳ به اشتراک گذاشته شده که مجهز به دو کانکتور فلزی برای اتصال بندهای هوشمند است و به نظر می‌رسد عملکردی مانند کانکتورهای هوشمند دارد. ظاهرا اپل از همان زمان روی توسعه قابلیت‌هایی مانند پایش فشار خون برای ساعت‌های هوشمند خود کار می‌کرده است.

«جولیو زومپتی» تصویری از نمونه اولیه اپل واچ سری ۳ به اشتراک گذاشته که مجهز به کانکتور ثانویه‌ و جدیدی است. معمولا ساعت‌های هوشمند اپل دارای کانکتور مخفی برای انجام برخی تست‌ها هستند. اما در نمونه اولیه اپل واچ سری ۳ که توسط زومپتی به اشتراک گذاشته شده، دو کانکتور هوشمند فلزی دیده می‌شود که ظاهرا برای اتصال بندهای هوشمند به کار برده می‌شود که مشابه آن در آیپد اپل نیز دیده شده است. با این تفاوت که کانکتورهای فلزی روی ساعت هوشمند اپل، ابعاد کوچکتری دارند.

اپل واچ سری ۳

به نظر می‌رسد اپل در زمان توسعه اپل واچ سری ۳ برخی قابلیت‌های جدید را از طریق کانکتور هوشمند تست کرده و مورد بررسی قرار داده است. جولیو زومپتی می‌گوید اپل روی توسعه حسگرهای ویژه‌‌ای برای افزودن ویژگی کنترل فشار خون به اپل واچ کار می‌کرده است که از طریق بند هوشمند امکان پذیر است.

البته با توجه به اینکه نمونه اولیه عملکرد ساعت هوشمند را نشان نمی‌دهد، بنابراین مشخص نیست که دقیقا این سیستم چگونه کار می‌کند. اپل در سال ۲۰۱۷ پتنتی برای پایش فشار خون به ثبت رساند که نمونه اولیه طراحی شده اپل واچ سری ۳ با مستندات ارائه شده در پتنت مطابقت دارد و تایید می کند که  اپل از همان سال تست و بررسی فناوری توصیف شده برای قابلیت پایش فشار خون را در برنامه خود داشته است.

براساس اخبار غیررسمی، اپل واچ سری ۷ از حسگرهای جدیدی با تمرکز بر پایش سلامت از جمله کنترل سطح قند خون و دماسنج بهره می‌برد و ظاهرا قرار است با طراحی کاملا جدیدی در دسترس کاربران قرار گیرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل