هزینه ارسال سیم‌کارت‌های خریداری شده از فروشگاه آنلاین ایرانسل رایگان شد

هزینه ارسال سیم‌کارت‌های خریداری شده از فروشگاه آنلاین ایرانسل رایگان شد

ایرانسل با هدف تسهیل در ارائه خدمات از طریق کانال‌های دیجیتال در دوران شیوع بیماری کرونا، طرح ویژه‌ای را برای فروش آنلاین سیم‌کارت‌های خود، آغاز کرده است.

در طرح ویژه فروش سیم‌کارت‌های ایرانسل، سیم‌کارت‌هایی که از طریق فروشگاه آنلاین خریداری شده باشند، بدون دریافت هزینه ارسال و رایگان، برای مشترکان ایرانسل فرستاده می‌شوند. پیش از این، سیم‌کارت‌هایی که از فروشگاه آنلاین ایرانسل خریداری می‌شد، با دریافت ۲۹۵هزار ریال هزینه ارسال، به دست مشترکان ایرانسل می‌رسید که طی مدت زمان اجرای این طرح، ارسال سیم‌کارت، رایگان خواهد بود.

علاقه‌مندان به خرید سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین ایرانسل از بخش خرید سیم‌کارت، سیم‌کارت مورد نظر خود را، به همراه بسته اولیه مربوطه، انتخاب و خریداری کنند.

در حال حاضر، امکان خرید سیم‌کارت‌های اعتباری، دائمی، سیم‌کارت دائمی با پیش‌شماره ۰۹۰۰ ، سیم‌‎کارت حرفه‌ای، سیم‌کارت دانش‌آموزی کوشا و سیم‌کارت ویژه مودم اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) از فروشگاه آنلاین ایرانسل، فراهم است.

لازم به ذکر است سیم‌کارت‌های خریداری شده از فروشگاه آنلاین ایرانسل، از طریق شرکت پست، به نشانی خریداران ارسال می‌شود.

خرید بسته‌های اینترنت ثابت و همراه، مودم اینترنت ثابت و همراه، گوشی تلفن‌همراه و نیز تجهیزات خانه هوشمند، شرکت در حراج شماره‌های رند ایرانسل، پرداخت قبض سیم‌کارت‌های دائمی و نیز خرید شارژ برای سیم‌کارت‌های اعتباری، از جمله دیگر امکاناتی است که در فروشگاه آنلاین ایرانسل، نخستین ارائه‌دهنده ۵G و دارنده رکورد سرعت اینترنت در ایران، در دسترس قرار گرفته است.

اواخر مهرماه امسال، ایرانسل به پانزده سالگی خود رسید و به همین مناسبت آخرین آمارها را از فعالیت‌های خود اعلام کرد. این شرکت خبر از تولید و عرضه محصولات جدیدی مانند دستیار صوتی بومی و پلتفرم رصد شبکه‌های اجتماعی داد و تاکید کرد که مانند همیشه سعی دارد روی لبه تکنولوژی حرکت کند و فناوری بومی را در کشور توسعه ببخشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato