شرایط فروش و قیمت جک T8 کرمان موتور اعلام شد

شرایط فروش و قیمت جک T8 کرمان موتور اعلام شد

شرکت خودروسازی کرمان موتور فعال در زمینه مونتاژ، ساخت، فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری لیفان و جک در ایران است. در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر شرایط فروش جک T8 کرمان موتور:

شرایط فروش اقساطی جک T8 توسط کرمان موتور اعلام شد [به روز رسانی] - آذر ۱۴۰۰

کرمان موتور شرایط فروش کی ام سی T8 (جک T8) ویژه آذرماه را اعلام کرد. در این شرایط فروش، قیمت کی ام سی T8 معادل 869 میلیون تومان اعلام شده است که مشتریان می‌توانند این خودرو را به روش اقساطی و با بازپرداخت دو ساله یا سه ساله خریداری نمایند. خودروها با مدل 1401 به مشتریان تحویل داده خواهند شد و موعد تحویل خودرو در شرایط فروش جک T8 نیز 60 روز کاری اعلام شده است. سند خودروها تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند.
رنگ های ارائه شده در شرایط فروش جک T8 شامل سفید، مشکی، قرمز و آبی هستند. جریمه تاخیر در تحویل خودرو معادل 1 درصد پیش پرداخت به صورت ماهیانه است و خودروها همراه بیمه بدنه به مشتریان واگذار می‌شوند.

طرح جدید فروش نقدی پیکاپ جک T8 کرمان موتور اعلام شد [به روز رسانی] - آبان ۱۴۰۰

ثبت نام کرمان موتور برای طرح جدید فروش خودرو KMC - T۸ (جک کی ام سی) در آبان ۱۴۰۰ با موعد تحویل ۶۰ روزه آغاز شد.

قیمت جدید پیکاپ جک T8 کرمان موتور اعلام شد [به روز رسانی] - آبان ۱۴۰۰

خودروسازی کرمان موتور قیمت جدید محصول KMC T8 را ویژه آبان ماه 1400 اعلام کرد.

قیمت درج شده از ابتدای آبان ماه قابل اجرا است.

طرح جدید فروش اقساطی خودرو جک T8 کرمان موتور [به روز رسانی] - مرداد ۱۴۰۰

طرح جدید فروش اقساطی پیکاپ T8 ویژه مردادماه 1400 از سوی کرمان موتور آغاز خواهد شد. این بخشنامه از تاریخ 20 مردادماه 1400 فعال خواهد شد.

شرایط فروش اقساطی خودرو جک T8 کرمان موتور مرداد 1400

افزایش قیمت شدید دو محصول کرمان موتور [به روز رسانی] - مرداد ۱۴۰۰

گروه خودروسازی کرمان موتور قیمت جدید دو محصول KMC T8 و KMC K7 را ویژه مردماه 1400 اعلام کرد.

قیمت‌های درج شده از تاریخ 10 مردادماه 1400 قابل اجرا است.

طرح جدید فروش اقساطی محصولات کرمان موتور [به روز رسانی] - تیر ۱۴۰۰

شرکت کرمان موتور در نظر دارد شرایط فروش اقساطی و پیش فروش برخی از محصولات خود را با قیمت قطعی ویژه تیرماه 1400 آغاز نماید.

این بخشنامه از تاریخ یکشنبه 20 تیرماه 1400 فعال خواهد بود.

طرح فروش اقساطی محصولات کرمان موتور تیر ۱۴۰۰

طرح فروش جک T8 کرمان موتور با تاریخ تحویل آذر ۱۴۰۰ [به روز رسانی] - خرداد ۱۴۰۰

شرکت کرمان موتور طرح جدید پیش فروش دو محصول جک T8 یا همان KMC T8 را آغاز می‌نماید. این طرح از تاریخ چهارشنبه 26 خردادماه 1400 فعال است. این وانت دو دیفرانسیل با موتور 2.0 لیتری توربو و گیربکس شش سرعته دستی عرضه می شود.

طرح فروش جک T8 خرداد ۱۴۰۰

شرایط فروش KMC T8 کرمان موتور اعلام شد [به روز رسانی] - اردیبهشت ۱۴۰۰

به تازگی شرکت کرمان موتور شرایط فروش KMC T8 و سایر محصولاتش را اعلام کرده و از ابتدای اردیبهشت فروش خودروهای مونتاژی خود را آغاز نموده است.

بر اساس شرایط فروش اعلام شده برای KMC T8 پیش پرداخت ۳۰۰ میلیون تومانی برای ثبت نام این پیکاپ دو دیفرانسیل نیاز است و از سویی قیمت خودرو هم بر اساس شرایط روز تعیین می‌شود و به عبارت ساده تر، قرارداد پیش فروش KMC T8 به صورت غیرقطعی میان شرکت و متقاضیان منعقد می‌شود.

همچنین سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف نیز ۱۲ درصد تعیین شده و در صورت بروز تاخیر در تحویل T8، سود ۱۲ درصدی دیگر هم در محاسبات فاکتور نهایی لحاظ خواهد شد. با توجه به شرایط فروش KMC T8 در نیمه اول اردیبهشت ۱۴۰۰، متقاضیان این طرح فروش در مرداد و مهر ۱۴۰۰ به خودروهایشان خواهند رسید.

آخرین قیمت کارخانه ای و مصوب اعلام شده برای پیکاپ T8 کرمان موتور، ۶۹۹ میلیون تومان بوده و باید منتظر بود و دید که برای مشتریان این طرح فروش، در زمان تحویل چه قیمت مصوبی در نظر گرفته می شود.لازم به ذکر است که در کنار پیش فروش T8، خودروهای دیگری چون جک S5 فیس لیفت و جک S3 هم عرضه می شوند.

شرایط فروش KMC T8 کرمان موتور اردیبهشت ۱۴۰۰

سایر اعلامیه‌های فروش:

طرح فروش جک J4 کرمان موتور ویژه دهه فجر [به روز رسانی] - بهمن ۹۹

شرایط فروش جک J4:

شرایط فروش J4 بهمن ۹۹

طرح فروش جک S3 کرمان موتور ویژه دهه فجر [به روز رسانی] - بهمن ۹۹

شرایط فروش جک S3:

شرایط فروش S3 بهمن ۹۹

طرح فروش KMC T8 کرمان موتور ویژه دهه فجر [به روز رسانی] - بهمن ۹۹

شرایط فروش KMC T8:

شرایط فروش KMC T8 بهمن ۹۹

شرایط فروش سه محصول کرمان‌ موتور اعلام شد [به روز رسانی] - دی ۹۹

طرح فروش محصولات کرمان موتور در دی ماه 99 ویژه نمایندگی‌های مجاز این شرکت آغاز شد. این شرایط در سیستم متمرکز فروش نمایندگی‌های مجاز کرمان موتور فعال است.

این طرح شامل سه خودرو جک X7 با نام KMC K7 (کرمان موتور K7)، جک T8 و جک S3 است. محصولات مذکور در حدفاصل اردیبهشت تا تیر 1400 به مشتریان کرمان موتور تحویل داده خواهند شد. طرح فروش محصولات کرمان موتور در دو فرم قطعی و غیر قطعی بوده و شامل پرداخت 1 تا 4 مرحله ای است.

شرایط فروش سه محصول کرمان‌ موتور دی ۹۹

جک X7 با نام KMC K7 (کرمان موتور K7) عرضه می‌شود محصول جدید جک موتور چین است که از زبان طراحی جدید این شرکت پیروی می‌کند. جک موتور چین در سری جدید محصولات خود تغییراتی را در شیوه نام‌ گذاری اعمال کرده است. در کد گذاری جدید محصولات، حرف X به جای S برای کراس‌اوورهای این شرکت استفاده می‌شود. برای نمونه، جک S7 پس از تغییراتی که در فیس‌لیفت خود تجربه کرده، با نام جک X7 شناخته می‌شود.

 

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato