ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور با سه محصول اعلام شد + جدول شهریورماه 1402

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور بار دیگر از سوی این شرکت اعلام شد. علاوه‌براین، جک J4 به روش پیش‌فروش عرضه شده است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۹:۰۰

کرمان موتور در طول چند ماه اخیر، شرایط فروش اقساطی متنوعی را در اختیار هموطنان قرار داده و اکنون بار دیگر شرایط فروش کرمان موتور با چهار محصول در اختیار مشتریان قرار گرفته است. محصولات ارائه‌شده در این شرایط شامل جک J4، جک S3، جک S5‌ فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7 می‌شود.

همچنین بخوانید: شرایط فروش اقساطی کرمان موتور ویژه مردادماه اعلام شد + جدول

همانند شرایط فروش پیشین کرمان موتور که در دیجیاتو به آن‌ها پرداختیم، قابلیت خرید سه مورد از خودروهای یادشده به روش نقدی و اعتباری وجود دارد. در روش نقدی سند خودروها آزاد است و پس از پرداخت وجه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. بااین‌حال، در روش خرید اقساطی، سند خودرو تا پایان مدت اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. موعد تحویل خودروها در دو روش نقد و اقساط تفاوتی ندارد و تمامی خودروها طی 90 روز کاری به متقاضیان تحویل داده می‌شوند.

شرایط پیش فروش جک j4

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور برای سه محصول

نخستین خودروی ارائه‌شده در شرایط فروش اقساطی کرمان موتور، جک J4 است. مشتریان می‌توانند این سدان اقتصادی را تنها به روش پیش‌فروش خریداری کنند. پیش‌پرداخت‌های دو، سه و چهار مرحله‌ای برای این خودرو در نظر گرفته شده است. مبنای محاسبه قیمت در این شرایط فروش، قیمت روز خودرو خواهد بود. موعد تحویل خودرو در شرایط پیش‌فروش جک J4، دی‌ماه 1402 خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور

سه خودروی دیگر، یعنی جک S3، جک S5‌ فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7 به روش نقد و اقساط قابل خریداری هستند. قیمت جک S3‌ معادل 910 میلیون تومان، قیمت جک S5 فیس‌لیفت معادل یک میلیارد و 247 میلیون تومان و قیمت کی‌ام‌سی J7 معادل یک میلیارد و 282 میلیون تومان است. مشتریان با ارائه مبلغ کامل بهای خودرو می‌توانند سه محصول کرمان موتور را به‌صورت نقدی خریداری کنند.

شرایط فروش اقساط جک S3

علاوه‌براین، متقاضیان خرید خودروهای کرمان موتور می‌توانند با ارائه پیش‌پرداخت، خودروهای جک S3، جک S5 فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7‌ را به روش اقساطی نیز خریداری کنند. مابقی قیمت خودرو نیز در اقساط 18، 24 یا 30 ماهه از مشتریان دریافت می‌شود.

شرایط فروش اقساطی جک S5
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی