ایران اپل موزیک ، اولین فروشگاه تخصصی اپل موزیک در ایران

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

به مناسبت اولین همکاری ایران اپل موزیک با دیجیاتو تخفیف ویژه برای کاربران محترم دیجیاتو درنظر گرفتیم با روشی جالب که تیم ایران اپل موزیک برای فعال سازی اشتراک اپل موزیک شما استفاده می کند هیجان همیشگی استفاده از اپل موزیک را با پایین ترین هزینه تجربه کنید.

اپل موزیک چیست؟

اپل موزیک سرویس اختصاصی شرکت اپل برای استریم موسیقی به صورت آنلاین است که قابلیت دسترسی به مجموعه کاملی از آهنگ های ایرانی و خارجی را فراهم میکند. شرکت اپل هم اکنون حاکم بر بازار موسیقی دیجیتال است.

درباره ایران اپل موزیک

گروه ایران اپل موزیک  فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و تا امروز با روشی جالب برای فعال سازی اشتراک   اپل موزیک شما عزیزان فعالیت می کند. هدف ما سهولت دسترسی شما علاقه مندان موسیقی به اشتراک اپل موزیک با پایین ترین قیمت ممکن خواهد بود.

در طول 2 سال فعالیت، مشتری مداری،پاسخگویی و پیگیری سفارش های مشتریان در کمترین زمان سرلولحه فعاليت گروه ایران اپل موزیک بوده است. همچنین سایت ایران اپل موزیک دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد.

روش ایران اپل موزیک چیست؟

در این روش به جای شارژ اشتراک شما از طریق گیفت کارت‌‌، اشتراک شما از طریق Family Sharing فعال می شود. شما بدون هیچگونه تفاوتی از روش اصلی با قیمتی کمتر از نصف قیمت اصلی٬ اشتراک پرمیوم  اپل موزیک خود را فعال میکنید.

Family Sharing چیست؟

این ویژگی یکی از قابلیت های تمامی سرویس های شرکت اپل بوده که امکان اشتراک گذاری خدمات سرویس ها را بین مجموعه ای از افراد (مانند اعضای یک خانواده و یا گروهی از دوستان) فراهم میسازد، این قابلیت باعث تقسیم شدن هزینه نهایی بین اعضای آن گروه میشود. برای فعال سازی این ویژگی کاربران نیاز به کارت بانکی معتبر آمریکایی دارند که با شرایط فعلی برای اکثر کاربران ایرانی امکان پذیر نمی باشد.

در این روش اطلاعات اعضای گروه بین یکدیگر به اشتراک گذاشته نمی شود؟ آیا این روش قانونی بوده وباعث ایجاد مشکل برای اپل آیدی خریدار نمی شود؟

خیر! فقط با درخواست  خود کاربر امکان به اشتراک گذاری اطلاعات بین دیگر اعضا امکان پذیر می باشد که در غیر این صورت حتی پلی لیست های کاربران بین یکدیگر به اشتراک گذاشته نمی شود.

بله، این روش کاملا قانونی بوده و باعث ایجاد هیچگونه مشکلی برای اپل آیدی کاربر نمی شود.

آیا کاربران فعلی اپل موزیک می توانند از این روش بهرمند شوند؟

بله، کاربران بدون هیچگونه تفاوتی نسبت به روش اصلی میتوانند با حفظ تمامی اطلاعات اکانت خود (مانند پلی لیست) به استفاده از سرویس اپل موزیک ادامه دهند.

آیا استفاده از سرویس اپل موزیک فقط محدود به دستگاه های اپل می باشد؟

خیر کاربران دستگاه های اندرویدی و ویندوز نیز می توانند با سهولت از سرویس اپل موزیک بهره مند گردند.

تخفیف دانشجویی

ایران اپل موزیک برای دانشجویان تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است که دانشجویان محترم برای استفاده از این فرصت استثنائی میبایست دارای شرایط ذکر شده در این لینک بوده و فرم مربوطه را برای تایید هوییت دانشجو بودن پر کنند.

تخفیف ویژه اشتراک های ۳ ماهه برای کاربران سایت دیجیاتو:

ایران اپل موزیک با همکاری دیجیاتو برای کاربران این وب سایت تخفیف ویژه 30% برای اشتراک های 3 ماهه سرویس اپل موزیک در نظر گرفته است. برای خرید کلیک کنید.

مدت زمان اشتراک قیمت اصلی
(با احتساب دلاری 11 هزار تومان)
قیمت ایران اپل موزیک قیمت ما با تخفیف دانشجویی
اپل موزیک ۳ ماه آمریکا ۳۳۰٫۰۰۰ تومان ۱۴۰٫۰۰۰ تومان ---
اپل موزیک ۶ ماه آمریکا ۶۶۰٫۰۰۰ تومان ۲۶۰٫۰۰۰ تومان ۲۲۰٫۰۰۰ تومان
اپل موزیک ۱۲ ماه آمریکا ١٫١۰۰٫۰۰۰ تومان ۴۸۰٫۰۰۰ تومان ۴۰۰٫۰۰۰ تومان

نکته: بعد از انجام سفارش توسط کاربر، در اسرع وقت دعوتنامه پرمیوم اپل موزیک به Apple ID مشترکین ارسال میشود، که گاهاً در صورت بالا بودن تعداد سفارشات حداکثر تا آخر شب همان روز سفارش، دعوتنامه به مشترک ارسال خواهد شد.

ارتباط با ما:

سایت:      www.iRanAppleMusic.com

 تلگرام:                              AccShopping@

          اینستاگرام:                               iRAppleMusic               

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x