پرسش و پاسخ آنلاین با اپلیکیشن بپرس

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اپلیکیشن بپرس از جمله اپلیکیشن‌هایی است که می‌تواند در بخش پرسش و پاسخ آنلاین، راهگشای بسیاری از پرسش‌ها باشد. اگر چه ممکن است با صرف زمان بسیار در فضای اینترنتی و موتورهای جستجو، در نهایت بر آن پرسش خود به جوابی دست یابید، اما آیا بهتر نیست در مسائلی که واقعاً نیاز به تخصص و تجربه دارد، به شخص یا نهادی مراجعه کنیم که کاملاً برای چنین کاری در نظر گرفته شده اند، تا در اسرع وقت با کمال صبر و بردباری جوابگوی تمام و کمال شما باشند. ماهیت این اپلیکیشن به گونه‌ای است که زمانی که بپرس را در گوشی‌های خود نصب می‌کنید، در کنار خدمت اصلی پرسش و پاسخ که دارد این امکان را به شما می‌‌دهد تا در این اپلیکیشن درآمدزایی کنید. در بخش یا موضوعی که مورد سوال شماست راهنمایی کند، تا پاسخ روشن و بدون ابهامی را  از کارشناس مربوطه دریافت نمایید و حتی شما در نقش سوال کننده، می‌توانید نظرتان را در صورت تمایل بیان کنید. لذا  با امتیازی که شما برای فرد پاسخ دهنده قائل می‌شوید، میزان رضایت خود را بدون هیچ دغدغه‌ای ابراز می‌نمایید تا بپرس در مسیر درستی برای جلب نظر مخاطب پیش رود، چرا که جلب رضایت مخاطبان اپلیکیشن پرسش و پاسخ آنلاین بپرس هدف نهایی برای دست اندرکاران این مجموعه کاری می‌باشد.

بپرس

کسب درآمد با اپلیکیشن بپرس برای کاربران

کاربران در اپلیکیشن بپرس با پرسش سوال جدید مالک مادی آن سوال می‌شوند و در ادامه اگر سوال پرسیده شده توسط سایر کاربران دیده شود به ازای هر بازدید به کاربری که اولین سوال را پرسیده درآمدی تعلق می‌گیرد. پس کاربران هم پاسخ سوال خود را می‌گیرند و همچنین از اپلیکیشن بپرس کسب درآمد می‌کنند

بنابراین هر چقدر سوال شما جذاب‌تر و همگانی‌تر باشد، امکان مشاهده ویدیوی پاسخ آن و کسب درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

این ویژگی، بی شک جذاب ترین ویژگی اپلیکیشن بپرس و متمایزکننده آن از سایر اپلیکیشن هاست.

پوشش تمام حوزه‌ها در اپلیکیشن بپرس

در بپرس تمام حوزه‌های پرمخاطب و پر سوال پوشش داده شده است که برخی از دسته بندی ها عبارت اند از: ستارگان کنکور، بازیگران، آشپزی، کسب و کار، سکس‌تراپی، ورزشی، پزشکان، استارتاپ، هنرمندان، کارآفرینان برتر، فین‌تک، توسعه فردی، روانشناسی، هوش مالی، اپراتور موبایل، گردشگری، سلامت کودک، مشاور حقوقی، آموزش، زبان خارجی و بیمه.

دانلود بپرس و استفاده از آن

این اپلیکیشن برای دو نسخه اندروید و IOS تولید شده است و برای شروع ابتدا باید از طریق گوگل پلی یا سیب اپ این اپلیکیشن را دانلود کنید.

با ورود به اپلیکیشن و ثبت نام رایگان در آن، یک پنل کاربری به نام شما ایجاد می‌گردد.

در صفحه اصلی اپلیکیشن می‌توانید ویدیوهایی را مشاهده کنید که کاربران از فردی سوالی داشته‌اند و آن فرد به آن سوال پاسخ داده است.

در بخش دسته‌بندی می‌توانید، تمام حوزه‌های فعالی را که در آن افرادی آمادگی پاسخ به سوالات را داده‌اند مشاهده نمایید که نمونه‌ای از آن حوزه عبارتند از: ستارگان کنکور، بازیگران، آشپزی، حوزه کسب و کار، استارتاپ، ورزش و...

اگر می‌خواهید برای اولین بار سوال خود را از فرد مورد نظرتان بپرسید، کافی است ابتدا دسته بندی و سپس فردی که می‌خواهید پاسخ شما را بدهد، انتخاب کنید.

در ادامه به برخی از سوالات دیگر کاربران می‌رسید که با مرور آنها می‌توانید پاسخ سوال خود را دریافت کنید و اگر پاسخ مورد نظر خود را پیدا نکردید، بر روی "از من بپرس" کلیک کنید؛ سپس می‌توانید سوال خود را تایپ کرده، ارسال کنید و منتظر پاسخ خود به صورت صوتی یا ویدیویی از طرف فرد مشهور مورد نظرتان باشید. در صورت پاسخ به سوال شما، پیام و اعلانی برای شما ارسال می‌گردد تا پاسخ را مشاهده نمایید.

در این اپلیکیشن امکان دنبال کردن افراد نیز وجود دارد و همچنین می‌توانید با انتخاب پروفایل افراد پاسخ دهنده، از بیوگرافی آنها نیز مطلع شوید.

در بخش "سوالات من" می‌توانید سوال‌هایی که پرسیده‌اید را دوباره مشاهده کنید.

توجه: بهتر است قبل از اینکه سوال خود را برای افراد ارسال کنید، ابتدا بخش "شرایط و قوانین سوال و جواب" را مشاهده کنید و با قوانین ارسال سوال آشنا شوید و سپس برای دریافت پاسخ سوال خود، ابتدا سوالات دیگر کاربران را مشاهده نمایید و در صورتی‌که پاسخ درستی دریافت نکردید، سوال خود را ارسال کنید.

سکه و الماس در اپلیکیشن بپرس

در بدو ورود و ثبت نام در اپلیکیشن، شما 10 سکه و 10 الماس دریافت می‌کنید که با دیدن هر ویدیو شما 1 سکه از سکه‌های خود را خرج می‌کنید و با پرسیدن هر سوال نیز 1 الماس به عنوان هزینه از شما کسر می‌گردد.

اگر به بخش "گردش حساب" وارد شوید علت کسر شدن سکه و الماس و همچنین تاریخ خرج‌کرد آنها را مشاهده خواهید کرد. شما با استفاده از روش‌های مختلف نیز می‌توانید سکه و الماس بدست آورید و یکی از این روش‌ها، خرید الماس و سکه با استفاده از کارت شتابی است و روش بعدی این است که هر کاربری که از سوال شما و پاسخ آن دیدن کند، شما می‌توانید سکه و الماس بدست آورید.

آخرین افتخارات بپرس

  • رتبه اول هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد
  • دریافت نشان خلاق از معاونت علمی ریاست جمهوری
  • دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • دریافت نشان شامد از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کلام آخر، حال بدین گونه که در جهت معرفی اپلیکیشن بپرس به افراد بیشتر، توانسته باشیم رسالت خود را به نحوی شایسته ادا کرده باشیم تا افراد بیشتری از این امکانات و برنامه ها استفاده مطلوب و بهینه نمایند و از تعداد افراد جویای کار کاسته و به بازار کسب وکار آنلاین هدایت کنیم.

وبسایت اپلیکیشن بپرس: http://bepors.me/

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x