چری تیگو 5 ، شاسی بلند مناسب برای خانواده های ایرانی

چری تیگو 5 ، شاسی بلند مناسب برای خانواده های ایرانی

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بازار خودروی ایران نیز چون سایر بازارهای جهانی در سالهای اخیر با باز شدن نسبی دروازه ها  تمایل زیادی به خودروهای شاسی بلند نشان داده است.

با باز شدن دروازه های جهانی مدلهای گوناگون شاسی بلند به بازار ایران راه یافت و کم کم خودروسازان داخلی نیز به سمت تولید اینگونه خودروها رفتند و از سوی دیگر چینی ها به خوبی بازار ایران و نیازهای آن را شناختند و انواع خودروهای شاسی بلند خود را به بازار کشور فرستادند. اولین برند چینی که به بازار ایران راه یافت شرکت مدیران خودرو بود که اتفاقا نخستین خودروی شاسی بلند چینی را نیز با نام ایکس ۳۳ وارد بازار نمود.

شرکت مدیران خودرو در سال ۹۴ تصمیم گرفت تا برای ورود به رقابت و بازار شاسی بلندهای نسبتا لوکس وارداتی یک محصول جدید را معرفی نماید و آن خودروی تیگو ۵ بود. خودرویی که در سال ۲۰۱۴ نیز در بازار کشور چین معرفی شد و توانست موفقیت قابل قبولی را کسب نماید.

تیگو 5

تیگو۵ خیلی زود در بازار ایران توانست محبوبیت بالایی بدست آورد و موفق به فروش نزدیک به ۴۰۰۰۰ دستگاه شد. بسیاری به این خودرو لقب شاسی بلند خانواده را داده اند. دلایل اصلی موفقیت تیگو ۵ در بازار ایران را می توان اطاق جادار و ارتفاع بالای خودرو دانست که حس یک خودروی توانمند شاسی بلند را می دهد. همچنین این خودرو دارای اطاق مستحکم و ایمن و مجهز به امکانات لازم ایمنی است که دارای ۵ ستاره کامل ایمنی است.

با توجه به شرایط فعلی بازار و توقف عرضه خودروهای وارداتی و بسیاری از مونتاژی ها  و بروز مشکلاتی در عرصه خدمات پس از فروش خودروها، در حال حاضر تیگو ۵ دارای خدمات پس از فروش مناسب و مطلوبی است که با گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰۰۰۰ کیلومتر در کنار گارانتی ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان از امتیاز ویژه ای در کنار قابلیت های فنی و کیفی برخوردار است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato