استخر استخراج آرمانی، ماینینگ بیتکوین آسان تر از همیشه

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

استخر استخراج آرمانی، یک استخر امن، برای ماینینگ بیتکوین است؛ که درآمد ماینرها را با الگوریتم PPS ضمانت می کند. معماری منحصر بفرد این استخر موجب اتصالی پایدار در سرتاسر دنیا، از جمله ایران می شود. ماینر های ایرانی با استفاده از این استخر، می توانند به آپ تایمی بیش از 99%، حتی در زمان اختلال در شبکه اینترنت داخلی و بین المللی دست یابند.

الگوریتم PPS چیست؟

الگوریتم PPS، به عنوان محبوب ترین روش تقسیم پاداش برای ماینینگ رمز ارزهاست. در این روش درآمد ماینر ها، بدون توجه به موفقیت یا عدم موفقیت استخر در ماین کردن بلاک، ضمانت می شود. آرمانی، با استفاده از این روش، ریسک استخراج را برای ماینر ها به حداقل ممکن رسانده است.

حداقل برداشت از استخر استخراج آرمانی به چه میزان است؟

حداقل برداشت یکی از فاکتورهای مهم در سودآوری ماینینگ است. در استخرهایی که حد برداشت بالایی دارند، ماینرها دیرتر به دارایی خود دسترسی پیدا می کنند، که این موضوع باعث افزایش ریسک و کاهش سود نهایی ماینینگ می گردد. حد برداشت در استخر استخراج آرمانی 0.0005 بیتکوین است، که پایین ترین مقدار در میان استخرهای معتبر دنیا می باشد.

کارمزد استخر استخراج آرمانی چه قدر است و این عدد در مقابل سایر استخرها چه مزیتی دارد؟

کارمزد استخر استخراج آرمانی برای الگوریتم تقسیم پاداش PPS، 3 % می باشد، که این عدد به مناسبت جشنواره هالوینگ آرمانی، به 2.5% کاهش پیدا کرده است.  کارمزد سایر استخرها با در نظر گرفتن هزینه های مخفی، به صورت میانگین 4% می باشد. آرمانی با توجه به حد برداشت پایین و پایداری اتصالی که به ماینر ها ارائه می دهد، یکی از سودآورترین استخرهای استخراج بیتکوین در دنیا می باشد.

استخر استخراج آرمانی از چه کوین هایی پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر آرمانی از ماینینگ بیتکوین (SHA256) پشتیبانی می کند، که در آینده نزدیک سایر رمز ارزها به این سرویس افزوده خواهد شد.

امنیت کاربران در استخر استخراج آرمانی به چه صورت تامین می شود؟

عملکرد استخر آرمانی کاملاً محرمانه می باشد.  کاربران صرفاً با داشتن آدرس ایمیل می توانند در استخر استخراج آرمانی ثبت نام کرده و از تمام خدمات استخر استخراج بهره مند شوند. اطلاعات سرورهای آرمانی در چندلایه رمزنگاری و امن سازی شده اند و کاربران جهت انجام عملیات های مالی ملزم به استفاده از رمز پویای دوعاملی می باشند.  آرمانی با استفاده از این روش، بستری امن و مطمئن جهت فعالیت ماینر ها در استخر استخراج فراهم کرده است.

پایداری اتصال در استخر استخراج آرمانی چگونه است؟

آرمانی با بکارگیری چندین سرور مختلف در امن ترین دیتا سنترهای دنیا، اتصالی پایدار را در سر تاسر دنیا به وجود آورده است. گره های شبکه آرمانی که در ایران قرار دارند، این امکان را برای ماینر های ایرانی به وجود می آورند که با حداقل نوسان (اختلال یا قطعی) به شبکه جهانی بلاکچین متصل شوند و به استخراج بیتکوین بپردازند. جهت اتصال به استخر استخراج آرمانی، نیاز به استفاده از ابزاری جهت تغییر آی پی (VPN) وجود ندارد و حتی قطعی اینترنت (مشابه آبان ماه 98) اخلالی در فرآیند ماینینگ ایجاد نمی کند.

تسهیلات استخر استخراج آرمانی برای ماینرهای ابعاد بزرگ چیست؟

منظور از ماینرهای ابعاد بزرگ، ماینرهایی است که، با توان محاسباتی بیش از  500 TH/S  به استخراج می پردازند. آرمانی به منظور بهبود راندمان فارم های بزرگ، سرورهای اختصاصی در اختیار آن ها قرار می دهد. همچنین این کاربران می توانند از خدمات مانیتورینگ پیشرفته و پشتیبانی برخط 24 ساعته بهره مند شوند.

کاربران چگونه می توانند به استخر استخراج آرمانی اعتماد کنند؟

آرمانی، یک شرکت بین المللی است که در ایران با عنوان" فناوری های زنجیره بلوک آرمانی"،  با شماره  50990  به ثبت رسیده است. این مجموعه یک شرکت دانش بنیان است که توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) به تایید شده است. آرمانی با حفظ حریم شخصی کاربران، کاهش ریسک با پایین آوردن حد برداشت و همچنین بکارگیری الگوریتم PPS، محیطی امن و قابل اطمینان را برای فعالیت ماینرها فراهم کرده است. کاربران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، سیاست شفافیت عملکرد استخر استخراج آرمانی را مطالعه نمایند.

سرور ابری

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟