مزایای انتخاب بدون واسطه معلم خصوصی از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب بهترین استاد خصوصی و همچنین مزایای انتخاب بدون واسطه معلم خصوصی از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید بهترین مدرس و استاد تدریس خصوصی را داشته باشید و به صورت مستقیم با اساتید تدریس خصوصی حرف بزنید و کلاس ها را هماهنگ نمائید، به سایت تدریس خصوصی ایران مدرس مراجعه کنید.

در سایت تدریس خصوصی آنلاین و حضوری ایران مدرس www.IranModares.com تا سال 99 بیش از 20000 مدرس ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک شیمی، زبان انگلیسی، عربی، زیست شناسی، دروس دانشگاهی، کامپیوتر، نرم افزار و ... فعالیت دارند. برای هر درس و رشته ای و از هر جای ایران که قصد دارید از خدمات تدریس خصوصی استفاده نمائید و در درس و تحصیل پیشرفت کنید، با مراجعه به سایت ایران مدرس می توانید کاملترین لیست اساتید و مدرسین تدریس خصوصی را مشاهده نمائید و بهترین معلم مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارد و با مراجعه به این سایت مشخصات کامل اساتید تدریس خصوصی را می توانید مشاهده کنید. در ادامه تعدادی از مزایای انتخاب معلم خصوصی از سایت ایران مدرس توضیح داده شده است.

1- کاملترین لیست اساتید و معلم های تدریس خصوصی: همانطور که گفته شد، در سایت ایران مدرس کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی را می توانید مشاهده نمائید. در این وب سایت برای هر درس و رشته ای و از هر جای ایران و جهان می توانید یک استاد و معلم خصوصی خوب را برای خودتان هماهنگ نمائید. به عنوان مثال اگر در جستجوی یک دبیر و معلم خصوصی ریاضی خوب هستید کافی است به بخش تدریس خصوصی ایران مدرس وارد شوید و در بخش جستجو کلمه "ریاضی" را وارد کنید تا لیست کامل معلم های خصوصی ریاضی ایران مدرس، رزومه کاری ایشان، سوابق تدریس، نرخ درخواستی اساتید برای هر ساعت و یا هر جلسه تدریس ریاضی، شماره تماس اساتید و .... به شما نشان داده شود. یا اگر می خواهید شیمی را خوب یاد بگیرید، بر کامپیوتر و یا هر نرم افزار تخصصی ای مسلط شوید، موسیقی را در منزل یاد بگیرید و ... باز هم در ایران مدرس لیست کامل مدرسین قابل مشاهده است.

2- مشاهده نظرات شاگردهای قبلی: شما اگر بخواهید کالا و خدماتی را خریداری کنید و بدانید که مشتریان قبلی آن کالا و خدمات راضی هستند مسلما با اطمینان بیشتری آن کالا یا خدمات را خریداری می کنید. در بحث خدمات تدریس خصوصی هم اگر شاگردهای قبلی یک استاد خوب نتیجه گرفته باشند و از نحوه تدریس ایشان راضی باشند مسلما شما با اطمینان بیشتری با این استاد کلاس برگزار خواهید کرد. با این استدلال، در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس امکان ثبت نظر برای شاگردهای اساتید فراهم شده است و شما با انتخاب استادی که شاگردهای قبلی ایشان راضی هستند و خوب نتیجه گرفته اند می توانید مطمئن باشید که با یک معلم خصوصی خوب کلاس دارید و خوب هم نتیجه خواهید گرفت.

3- مشاهده جزوه و خلاصه جزوه ثبت شده توسط اساتید: فرض کنید که یک استاد و معلم خصوصی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک دهم تا دوازدهم یا هر مقطع دیگری فعالیت دارد. وقتی که این استاد برای درس فیزیک جزوه های خوبی را ارائه کرده است واضح است که بر درس هم مسلط است. در ایران مدرس بسیاری از اساتید برای دروس تدریسی خودشان جزوه و خلاصه جزوه ثبت کرده اند و علاوه بر اینکه می توانید از این جزوه های آموزشی استفاده نمائید، می توانید با مطالعه این جزوات در رابطه با سطح دانش و نحوه تدریس استاد هم دید خوبی پیدا کنید. البته بعضی از معلم های خصوصی خوب که در کار تدریس خصوصی جدی هستند جزوه قرار داده اند و همه اساتید جزوه ثبت نکرده اند.

4- مشاهده فیلم نمونه تدریس اساتید: اگر شما برای یک استاد و معلم خصوصی که می خواهید با ایشان کلاس داشته باشید بتوانید قبل از شروع کلاس فیلم نمونه تدریس ایشان را ببینید مسلما به نسبت هر توضیح دیگری برای پیدا کردن دید مناسب به نسبت نحوه تدریس استاد مفیدتر خواهد بود. اساتیدی که به صورت جدی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند، در ایران مدرس برای دروس تدریسی فیلم نمونه تدریس هم ثبت کرده اند. بنابراین با مراجعه به این سایت و مشاهده فیلم نمونه تدریس اساتید می توانید با آگاهی بیشتر یک استاد خوب برای خودتان انتخاب نمائید.

5- شماره تماس مستقیم و بدون واسطه اساتید خصوصی: یکی از مهمترین مزایای انتخاب معلم خصوصی از سایت ایران مدرس این است که شماره تماس مستقیم و بدون واسطه اساتید ارائه شده است. شما می توانید بدون هیچ واسطه ای استاد و معلم خصوصی خودتان را انتخاب و هماهنگ کنید. وقتی شما مثلا بین دو استاد شک دارید که با کدام یک کلاس داشته باشید، یک تماس قبل از برگزاری کلاس با هر کدام از این اساتید می تواند برای شما راهنمای بسیار خوبی باشد. وقتی با خود استاد مستقیم حرف می زنید می توانید در رابطه با نحوه حرف زدن ایشان و در رابطه با میزان اعتمادی که به کار خودشان دارند اطلاعات خوبی را بدست بیاورید. شاید امکان تماس مستقیم با اساتید تدریس خصوصی که در ایران مدرس فراهم شده است به اندازه فیلم نمونه تدریس برای رسیدن به شناخت کافی از استاد قبل از برگزاری کلاس مفید باشد.

6- مشاهده مدرک تحصیلی و رزومه کاری اساتید: اخیرا امکان ثبت مدرک تحصیلی و رزومه کاری برای اساتید تدریس خصوصی در ایران مدرس فراهم شده است. اساتید در وب سایت ایران مدرس رزومه کاری، سوابق تدریس، دانشگاه محل تحصیل و مدرک تحصیلی و مشخصات دیگری را ثبت نموده اند و شما می توانید اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشید و یک استاد خوب انتخاب نمائید. اساتیدی که به صورت جدی تر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند مدرک تحصیلی و رزومه کاری خودشان را هم ارائه نموده اند. مدرک تحصیلی نشان می دهد که رشته تحصیلی استاد کدام است و در کدام دانشگاه درس خوانده است. به این ترتیب شما با آگاهی کامل و با اعتماد صد در صد می توانید استاد مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.

7- امکان مشاهده قیمت کلاس های تدریس خصوصی: یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان و دانشجویان که متقاضی تدریس خصوصی هستند، نرخ و قیمت هر ساعت تدریس خصوصی است. مثلا اگر شما برای ریاضی و یا فیزیک در جستجوی یک معلم خصوصی خوب هستید ممکن است در زمینه نرخ و قیمت کلاس خصوصی ریاضی و یا در زمینه هزینه تدریس خصوصی فیزیک سوال داشته باشید. در ایران مدرس اساتید تدریس خصوصی علاوه بر ارائه مشخصات کامل و تمام مواردی که در بالا ذکر شد، نرخ و قیمتی که برای هر جلسه و یا هر ساعت تدریس خصوصی مد نظر دارند را هم اعلام کرده اند. بنابراین در کنار مشاهده مشخصات کامل اساتید می توانید هزینه درخواستی ایشان را هم ببینید و یک معلم خوب با بهترین قیمت انتخاب نمائید. برخی از اساتید قیمت کلاس را به صورت توافقی اعلام کرده اند و می توانید مستقیما با خود استاد تماس بگیرید و نرخ دقیق کلاس را بپرسید. توصیه می شود برای گرفتن بهترین نتیجه از کلاس های تدریس خصوصی کیفیت را در اولویت اول قرار دهید و لزوما روی ارزان هماهنگ شدن کلاس ها تاکید نداشته باشید.

مطالب مرتبط

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟