پرواز های رویایی ایرآسیا، بگذارید مقصدتان را حدس بزنیم [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

این تصویر را مجسم کنید. ساحلی با ماسه هایی زرد و دریایی آن قدر خوش رنگ و شفاف که بتوان مرجان هاي کف آب را هم دید. کمی آن سوتر درخت هایی سرسبز که تا نزدیکی دریا خود را جلو کشیده اند. وقتی که صحبت از مسافرت و تعطیلات می شود این تصویر یکی از اولین هاست که به ذهن می رسد به خصوص اگر قصد سفر به کشوري با آب و هوایی استوایی دارید. کشوري که دریا، آثارتاریخی دیدنی، فرهنگ و آداب و رسومی جذاب و هم مراکزي براي خریدي ارزان داشته باشد. درست حدس زده ایم؟ مقصدتان تایلند است؟!

حالا که با یکدیگر هم عقیده هستیم بگذارید بگوییم در مرحله بعد به چه فکر می کنید. می خواهید جستجو کنید براي بلیط هواپیما و محل اقامت. چه بهتر که پروازي باشد بدون توقف در کشور سوم و مستقیم به مثلا پوکت. حالا بحث حساب و کتاب و هزینه ها ست. کاملا حق دارید! چه کسی از یک مسافرت خوب و راحت کم خرج بدش می آید؟!

پرواز با هواپیماهایی با کیفیت و البته ارزان.

ایرآسیا وارد می شود

به نظر می آید که همین شکل از نگاه باعث شده تا مدیران خط هوایی ایر آسیا با در پیش گرفتن رویکرد خدمات ارزان، قیمت بلیط هاي خود را به پایین ترین حد رسانده و ادعا کنند بلیط هایشان از همه جا ارزان تر است و به ادعا نیز ببالند.

کافیست به سایت ایرآسیا سري بزنیم و ببینیم که در قسمت «درباره ما» این دومین تیتر به همین موضوع اشاره دارد. وحتی با یک طرح گرافیکی نظر شما به این موضوع جلب می شود که داشتن «ارزان ترین قیمت ها»«تضمین » شده است. البته این ادعاي شرکت ایرآسیا به هیچ عنوان پربیراه نیست. موسسه تحقیاتی SkytrX ایر آسیا را در هفت سال متوالی 2015) -(2009 به عنوان بهترین خط هوایی کم هزینه دنیا انتخاب کرده است.

ناوگان هوایی:

نکته جالب ماجرا آن جاست که با وجود بلیط هاي ارزان، ایرآسیا کیفیت خدمات خود را فداي این ویژگی نکرده است. اولین نشانه راستی این موضوع انتخاب هواپیماهاي این شرکت است. در حال حاضر در ناوگان هوایی ایر آسیا 175 ایرباس 320 و 28 ایرباس 330 با عمر متوسط پنج سال پرواز می کنند.

در هواپیماهاي ایر باس 320 صد و هشتاد صندلی وجود دارد و مدل ایرباس 330 داراي سیصدو هفتاد و هفت صندلی است. مقصد این هواپیماها 125« نقطه از جهان در 24 کشور است تا ایرآسیا همراه با تامین امنیت و راحتی مسافرانش به وعده خود در قالب شعار جامه عمل بپوشاند» ما شما را به آن جا می بریم.

خدمات:

ایر آسیا سه کلاس پروازي ارزان، متوسط و تجاري براي مسافرانش تدارك دیده است. در کلاس پروازي ارزان شما می توانید علاوه بر انتخاب صندلی از طریق رزرو آن لاین تا 48 ساعت پیش از پرواز تاریخ بلیط خود را تغییر دهید.

در کلاس متوسط این کار به صورت رایگان- براي دو بار- تا دو ساعت قبل از پرواز امکان پذیر است. علاوه بر اینکه ایرآسیا حمل تا سقف بیست کیلوگرم از بار را به صورت مجانی بر عهده می گیرد. در کلاس تجاري مسافر می تواند تا 40 کیلوگرم بار داشته باشد و براي آن هزینه اي پرداخت نکند و تا دو ساعت قبل از پرواز هرچند بار که خواست رایگان تاریخ پروازش را عوض کند.

در زمان پرواز با ایرآسیا، این انتخاب براي شما مهیاست که غذا هاي گرم و نوشیدنی هاي مطابق میلتان را در هواپیما تهیه کنید. غذاها نیز با رعایت قوانین شریعت اسلام تدراك دیده شده اند.

ایر آسیا در ایران:

شروع تغییر و تحولات چشمگیر در زمینه مراودات ایران و جامعه جهانی خبري خوش براي همه شرکت ها و تاجران بود تا با بهره گیري از پتانسیل هاي زیاد یک بازي دو سر برد را شروع کنند. ایرآسیا هم خارج ازاین حلقه نیست و در نظر دارد نقشی چشمگیر را در انتقال مسافران از مالزي و تایلند (د پروازهاي مستقیم و جداگانه) به ایران و برعکس به عهده گیرد.

کشور ایران به حق سزاوار دریافت لقب کشوري با توریسم چهار فصل است. اقلیم پهناور و جغرافیاي متنوع باعث شده است که جهانگردان زیادي دوست داشته باشند در مسافرت به ایران انواع و اقسام آب و هوا و تفریحات مرتبط با آن را فقط در یک سفرتجربه کنند.

دیگر نکته مشوق براي جهانگردان تنوع و گوناگونی آثار باستانی در سراسر ایران است. گستردگی این آثار به حدي است که از تمدن هاي پیش از میلاد تا آثار برجسته یکی از بزرگترین حکومت هاي اسلامی را شامل می شود. به همه این ها باید اضافه کرد که ایران با داشتن حدود هشتاد میلیون جمعیت فرهنگ هاي مختلفی را در خود جاي داده است که از نزدیک دیدن و آشنا شدن با آن ها براي هر مسافري جذاب و پر خاطره است.

این جذابیت براي جهانگردانی از سمت مالزي و تایلند دو چندان می شود زیرا که از نزدیک دیدن نوعی دیگر از فرهنگ شرقی براي آن ها تجربه اي خاطره انگیر خواهد بود. البته سمت دیگر و عکس این سفر یعنی مسافرت خانوادگی و به یادماندنی از ایران به تایلند نیز برقرار و صادق است.

شرکت مستر کارد در راهنماي (2015)خود براي معرفی مقصد هاي مهم دنیا شهر بانکوك را در رده دوم این لیست قرارداد.(1) آب و هوایی خوش، ساحلی زیبا و مناسب براي غواصی، معابد اعجاب انگیز و ارزان و به صرفه بودن خدمات و خرید باعث شده است که کشور نه تنها تایلند مقصدي جذاب براي خانواده هاي ایرانی بلکه براي توریست هایی از سراسر دنیا باشد.

خرید بلیط:

ایرآسیا می داند که همه این سرویس ها و امکانات براي جلب نظر مشتري کافی نیست و لازم است که براي او راحت ترین و بهترین خدمات را تدارك دید. یکی از مهم ترین این خدمات فراهم سازي شرایطی سهل و آسان است براي خرید بلیط.

به این اضافه کنید که ایرآسیا از ناخشنودي مسافران در پروازهاي غیر مستقیم به مقصدشان مطلع است. و براي همین شرایطی فراهم آورده است که همه پرواز ها به مقصد تایلند و مالزي بدون رفتن به کشور سوم و به صورت مستقیم به مقصد باشد.

دفتر مرکزي این شرکت هم این امر را یکی از اصول اولیه خود قرار داده است تا در هنگام مراجعه ی مسافران، بتوانند نه فقط بلیط، که پکیجی کامل و جامع در پروازي مستقیم به پوکت در اختیار ایشان بگذارد.

علاوه بر این در اقدامی هماهنگ با آژانس هاي معتبر براي مشتریان تایلند و مالزي این امکان مهیا شده است که مسافران بتوانند بلیط و دیگر خدمات مورد نیازشان را از این آژانس ها تهیه کنند. افزون بر اینکه مسافرین دارنده کارت هاي اعتباري خارجی می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی ایرآسیا بلیط خود را آنلاین خریده و از خدمات مختلف استفاده کنند.

بعد از همه این حرف ها می توان فهمید زمانی که ایرآسیا از سفري رویایی یاد می کند دلیل انتخاب و ادعاي این امر چیست؛ بلیط هایی مقرون به صرفه به همراه امکانات و خدماتی ویژه، شایسته و درخور.

شماره تماس دفتر مرکزی: 02126200686

۱. لینک به منبع

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x