جدیدترین اخبار و مقالات دنیای بازی و سینما در ویجیاتو

جشن ۱۰۰ میلیونی مارکت وردپرس [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بعد از گذشت ۹ ماه از فعالیت های مارکت وردپرس و پس از موفقیتی که توسط فروشگاه آزمایشی همیار وردپرس در سال قبل کسب شد، در عرض چند ماه ۵۱ میلیون تومان فروش برای تعداد محدودی از فروشنده ها به وجود آمد. با بازخوردهای کاربران، تصمیم بر آن شد یک مارکت تخصصی در وردپرس به وجود بیاید که فروش و سود حاصل از آن در اختیار تعداد بیشتری از مشارکت کنندگان قرار گیرد، از این رو تصمیم به راه اندازی مارکت وردپرس گرفته شد.

طبق برنامه ریزی‌ها و هدف گذاری انجام شده برای این پروژه توسط تیم مدیریت و حمایت کاربران عزیز موفق شدیم به رقم فروش ۱۰۰ میلیون تومان در طی این مدت دست پیدا کنیم و سود حاصل از آن بالغ بر ۹۳ میلیون تومان را بین مشارکت کنندگان تقسیم کنیم.

در این مدت تلاش کردیم تا با تاکید بر کیفیت محصولات، محصولات خوب و قابل اعتمادی منتشر شود که در نهایت کاربران به عنوان استفاده کننده نهایی به راحتی از این محصولات استفاده کنند.

برخی از آمارها تا کنون :

  • تعداد کاربران عضو شده : ۳۸۳۹ کاربر
  • تعداد فروشندگان : ۲۷۶
  • تعداد محصولات ارسال شده : ۴۷۲
  • تعداد محصولات تایید شده :۳۵۳
  • تعداد محصولاتی که به علت عدم پشتیبانی از حالت انتشار خارج شدند : ۳۱ محصول
  • تعداد کل دیدگاه های کاربران : ۶۸۱۸ مورد
  • تعداد تماس با بخش مدیریت : ۱۷۳۰ مورد
  • مبلغ کل فروش : ۱۱۷ میلیون تومان
  • مبلغ سود واریز شده به حساب فروشندگان متعهد: ۹۳ میلیون تومان

تغییرات زیادی نیز در این مدت در مارکت وجود داشته است. از مهمترین تغییرات انجام شده، جدا کردن فروشندگان از کاربران عادی است که این کار باعث شده مدیریت بیشتری بر روی فروشنده ها وجود داشته باشد و برخی از امتیازات را برای این افراد در نظر گرفته شود.

برای اولین بار در بین مارکت‌های ایرانی بخش جدیدی به نام محصولات ایرانی در مارکت وردپرس در جهت حمایت از تلاش و حرکت ایرانی راه اندازی شده است. در این بخش تنها محصولاتی که توسط طراحان ایرانی تولید شده است قرار می گیرد .

در ادامه برنامه‌های زیادی برای مارکت وردپرس داریم که تا امروز با توجه به محدودیت‌های موجود تنها 20% آن را به مرحله اجرا رسانده‌ایم و در آینده نزدیک، امکانات جدید مارکت را قدم به قدم اجرا خواهیم کرد. به زودی آموزش استفاده از امکانات جدید مارکت در بلاگ قرار می گیرد و علاوه بر آن به زودی در بلاگ مارکت وردپرس، آموزش‌های کار با قالب‌ها و افزونه‌ها، و بسیاری از آموزش‌های مفید وردپرسی دیگر قرار داده خواهد شد.

نظرات ۴۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x