همه چیز درباره آیفون 13
تست پیش از تولید ام وی ام X55 در جاده های کشور آغاز شد

تست پیش از تولید ام وی ام X55 در جاده های کشور آغاز شد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، بنا به اعلام واحد فنی مهندسی، ام وی ام ایکس۵۵ جهت انجام آزمایش‌های فنی و کیفیت در اختیار موسسات بازرسی کیفیت و استاندارد قرار داده شده تا پس از انجام آزمایش‌های اولیه، جهت انجام تست های پیمایش طی روزهای آتی راهی جاده ایران شود. به گفته مسئول پروژه ایکس ۵۵ این آزمایش‌ها شامل تست پیمایش ۳۰۰۰ کیلومتر و تست هندلینگ خواهد بود. نتایج مثبت این تست ها نهایتا بعنوان مجوز لازم تولید این محصول در کارخانه شرکت مدیران خودرو واقع در بم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پیش از این نیز این خودرو تست های لازم در خصوص عملکرد ترمز، انطباق، تست جاده و پیمایش ۱۵۰۰۰کیلومتر قرار گرفته بود است.

ایکس55
ام  وی ام  محصول جدید مدیران خودرو در حال انجام تست های فنی

ام وی ام ایکس۵۵ در اواخر ماه گذشته در چین رونمایی شد که شرکت مدیران خودرو نیز تصمیم دارد با انجام مقدمات لازم طی ماه های آتی این محصول جدید را در ایران با برند ام وی ام رونمایی و عرضه آن را آغاز کند

بسیاری بر این عقیده اند که ام وی ام ایکس ۵۵ در واقع همان چری تیگو ۴ است که در حدود دو سال قبل در چین رونمایی شد، اما به گفته مسئولان مدیران خودرو، کراس اوور مورد بحث نسب به تیگو ۴ اندکی متفاوت بوده و به عنوان نمونه جلو پنجره و یا چراغ های جلو آن تغییر کرده است. البته بسیاری از کمپانی های خودرو سازی در مدل مورد تست که عمدتا نیز به صورت کامل استتار پیدا می کند تغییراتی را ایجاد می کنند. در واقع تفاوت داشتن مدل آزمایشی با مدل نهایی امر بسیار رایجی است که این موضوع می تواند در مورد خودروی مذکور نیز اتفاق افتاده باشد.

اگر حدس ما درست باشد و با یک چری تیگو ۴ سروکار داشته باشیم یک موتور ۱.۵ لیتری توربو مشابه با چری تیگو ۷ را در این خودرو مشاهده خواهیم کرد. البته تیگو ۴ در بازار جهانی با موتور ۲ لیتری تنفس طبیعی نیز عرضه شده اما از آنجا که پیش از این خودروهای تیگو ۷ و آریزو ۶ در داخل کشورمان به موتورهای تولید داخل ۱.۵ لیتری توربو مجهز شده اند بسیار محتمل است که موتور ۱.۵ لیتری برای کراس اوور جدید مدیران خودرو (که گویا قرار است با نام ام وی ام عرضه شود) انتخاب شود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato