مسابقه پیش بینی جام ملت های 2019 فوتبال آسیا با مدیران خودرو

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

باز هم فوتبال و باز هم مسابقاتی سراسر هیجان؛ هفدهمین دور مسابقات جام ملت‌های آسیا در حالی از دیروز آغاز شد که تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در این مسابقات حضور خواهد داشت و در دور مقدماتی به مصاف سه تیم آسیایی خواهد رفت. تیم‌های فوتبال یمن، ویتنام و عراق سه حریف مقدماتی ایران در این دور از رقابت خواهند بود.

شرکت مدیران خودرو در نظر دارد این بار نیز با برگزاری یک مسابقه پیش بینی، سهم کوچکی در شادی و هیجان این مسابقات و تیم ملی کشورمان داشته باشد. بر این اساس مسابقه آنلاین "فوتبالی شو" با شرایط مشخصی که در وبسایت این شرکت اعلام شده است. هر یک از هموطنان عزیز می‌توانند در این مسابقه پیش‌بینی هیجان انگیز شرکت کنند. شرکت مدیران خودرو اعلام کرده است در پایان برای کسانی که پیش‌بینی‌های درستی داشته باشند به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

مدیران خودرو

پیش از این نیز شرکت مدیران خودرو مسابقات مختلفی را در ارتباط با حوزه ورزش برگزار کرده بود. هیجان با جام جهانی 2018 روسیه آخرین تجربه این کمپین موفق است که طی آن تعدادی از خریداران خوش شانس محصولات برند MVM موفق به سفر روسیه شده بودند. در شرایطی که بیشتر شرکت‌ها در این شرایط کلیه فعالیت‌های مشتری محور خود را متوقف کرده اند شرکت مدیران خودرو می‌کوشد با اجرای کمپین‌های مختلف ارتباط خود را با مشتریان حفظ کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x