قیمت جک S5 نیوفیس 115 میلیون تومان افزایش یافت + جدول شرایط فروش

قیمت جک S5 نیوفیس 115 میلیون تومان افزایش یافت + جدول شرایط فروش

در این نوشتار ما به دنبال آنیم که شما را با جدیدترین شرایط فروش جک S5 نیوفیس و تغییرات قیمتی آن آشنا کنیم، با ما همراه باشید:

فروش فوری و اقساطی کرمان موتور [به روز رسانی] - اردیبهشت ۱۴۰۱

فروش فوری و اقساطی خودرو‌های کرمان موتور از ۶ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ با شرایط ویژه آغاز می‌شود. قیمت 935 میلیون تومان این خودرو در شرایطی اعلام شده است که شاهد پیش از این شاهد قیمت 820 میلیون تومان برای اسفند 1400 بوده ایم و بنابراین جدول جدید از افزایش قیمتی در حدود 115 میلیون تومانی حکایت می کند.

فروش اقساطی جک S5 کرمان موتور [به روز رسانی] - اسفند ۱۴۰۰

‌ فروش اقساطی کرمان موتور ویژه اسفند 1400 از روز شنبه 14 اسفند 1400 آغاز و تا 25 اسفند ادامه دارد.
در این طرح خودروی جک اس ۵ ارائه شده است و زمان تحویل آن ۹۰ روز کاری است .
قیمت جک اس ۵ در این طرح ۸۲۰ میلیون تومان است. مبلغ پیش پرداخت برای اقساط ۱۸ ماهه ۴۲۰ میلیون و اقساط ۳۰ ماهه ۵۲۰ میلیون تومان است.

 

قیمت جدید جک S5 نیوفیس از سوی کرمان موتور اعلام شد [به روز رسانی] - شهریور ۱۴۰۰

خودرو جک اس 5 جدید با وجود اینکه هنوز وارد بازار نشده، دو بار افزایش قیمت را تجربه کرده است.

افزایش قیمت جک اس 5 جدید نسبت به ماه قبل:

خودرو قیمت مرداد قیمت شهریور
جک اس5 جدید 749.000.000 779.000.000

شرایط فروش جدید خودرو جک S5 ویژه نیمه دوم تیر ماه [به روز رسانی] - تیر ۱۴۰۰

کرمان موتور طرح جدید فروش محصولات جک را آغاز کرد. در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند به صورت اینترنتی از طریق سایت فروش از تاریخ ۲۱ تیرماه تا ۳۱ تیرماه محصولات کرمان‌موتور را خریداری کنند.

شرایط فروش جدید خودرو جک S5 ویژه نیمه دوم تیر ماه تیر ۱۴۰۰

طرح جدید پیش فروش جک S5 نیوفیس - خرداد و تیر ۱۴۰۰ [به روز رسانی] - خرداد ۱۴۰۰

شرکت کرمان موتور طرح جدید پیش فروش جک اس5 اتوماتیک نیوفیس را آغاز می نماید. این طرح از تاریخ شنبه 29 خردادماه الی 10 تیرماه 1400 فعال است.

پیش فروش جک S5 نیوفیس - خرداد و تیر ۱۴۰۰

فروش اقساطی جک S5  کرمان موتور [به روز رسانی] - خرداد 1400

گروه خودروسازی کرمان موتور در شرایط‌ فروش ویژه خردادماه 1400، از روز دوشنبه 24 خردادماه تا روز دوشنبه 31 خردادماه، فروش جک S5 را در مدل اتوماتیک و با قیمت قطعی آغاز کرده و مشتریان می توانند به صورت نقد و اقساط با مهلت بازپرداخت 24 ماهه، نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند.

در شرایط فروش کرمان موتور ویژه خردادماه 1400، خودروی شاسی بلند جک S5 اتوماتیک با قیمت 720 میلیون تومانی در شرایط فروش نقدی و یا پیش پرداخت 400 میلیون تومانی در شرایط فروش اقساطی ثبت سفارش می شود و فارغ از شرایط فروش انتخابی، مشتریان می توانند خودروی ثبت نامی خود را بعد از 45 روز کاری دریافت کنند.

در شرایط فروش اقساطی، بازپرداخت 24 ماهه در قالب 8 چک سه ماهه تعیین شده و به غیر از قسط آخر 41 میلیون و 793 هزار تومانی، مابقی چک ها هرکدام به مبلغ 41 میلیون و 820 هزار تومان خواهد بود.

فروش اقساطی جک S5  کرمان موتور [به روز رسانی] - خرداد 1400

شرایط‌فروش فوری و اقساطی جک S5 دو لیتری توربو با قیمت جدید [به روز رسانی] - خرداد 1400

در اعلامیه شرایط‌فروش قبلی کرمان موتور، جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربو، قیمت این کراس اوور ۶۸۰ میلیون تومان اعلام شده بود. اما حالا کرمان موتور در شرایط فروش جدید بهای این محصول را ۷۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته است. با وجود چنین قیمتی برای S5 دو لیتری توربو، احتمال آن وجود دارد که جک S5 فیس لیفت با قیمتی فراتر از ۷۵۰ میلیون تومان راهی بازار شود.

کرمان موتور در طرح فروش فوری و اقساطی S5 دو لیتری، موعد تحویل را ۴۵ روز کاری اعلام کرده و ۵۰ درصد بهای خودرو را تسهیلات می دهد. مشتریان باید برای استفاده از این شرایط فروش، مبلغ ۳۶۰ میلیون تومان را بپردازند و طی ۱۲ یا ۲۴ ماه بازپرداخت تسهیلات لیزینگ خودرومهر آسا را انجام دهند.

در فروش اقساطی ۱۲ ماهه نرخ تسهیلات ۱۸ درصد است و در شرایط ۲۴ ماهه، این عدد ۲۱ درصد تعیین شده است. همچنین به ازای هر سه ماه، یک چک از مشتریان دریافت می‌شود.

شرایط فروش فوری و اقساطی جک S5 دو لیتری توربو با قیمت جدید [به روز رسانی] - خرداد 1400

شرایط جدید فروش خودرو جک S5 فیس‌لیفت اعلام شد [به روز رسانی] -اردیبهشت ۱۴۰۰

شرایط جدید پیش فروش خودرو جک S5 فیس لیفت به همراه دو محصول دیگر از سوی کرمان موتور آغاز خواهد شد.

بخشنامه ذیل از تاریخ چهارشنبه 1 اردیبهشت ماه 1400 فعال خواهد شد.

شرایط جدید فروش خودرو جک S5 فیس‌لیفت اعلام شد [به روز رسانی] -اردیبهشت ۱۴۰۰

فروش فوری و اقساطی جک S5 اتوماتیک با قیمت جدید اعلام شد [به روز رسانی] - اسفند 99

شرکت کرمان موتور به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ طرح فروش فوری و اقساطی جک S5 اتوماتیک را با قیمت جدید اعلام کرده است. این کراس اوور چینی و مونتاژی با اقساط ۱۲ و ۲۴ ماهه به عرضه می شود و موعد تحویل آن کمتر از ۳۰ روز خواهد بود.

بر اساس طرح فروشی که شرکت کرمان موتور اعلام کرده است، قیمت جک S5 اتوماتیک در این بخشنامه ۶۸۰ میلیون تومان بوده و پیش پرداخت هم ۳۵۰ میلیون تومان تعیین شده است. در طرح فروش اقساطی ۱۲ ماهه نرخ سود ۱۸ درصد است و برای متقاضیان فروش اقساطی جک S5 اتوماتیک با بازپرداخت ۲۴ ماهه، نرخ سود ۲۱ درصد خواهد بود.

در این طرح فروش تسهیلات ۳۳۰ میلیون تومانی به مشتریان اعطا می شود و فاصله چک اقساط هم سه ماه در نظر گرفته شده است. متقاضیان این طرح فروش می توانند تا با مراجعه به نمایندگی های مجاز کرمان موتور، نسبت به خرید اقساطی جک S5 اتوماتیک اقدام کنند.

فروش فوری و اقساطی جک S5 اتوماتیک با قیمت جدید اعلام شد اسفند 99

کاهش قیمت خودرو جک S5 اتوماتیک رسما اعلام شد [به روز رسانی] - بهمن 99

با ارسال دعوتنامه تسویه حساب برای مشتریانی که قبلا خودرو جک S5 اتوماتیک را با موعد تحویل بهمن و اسفند 99 ثبت نام کرده بودند، صادر گردید و قیمت جدید این محصول نیز مشخص شد.

قیمت ذکر شده فقط برای حواله‌ داران جک اس5 اتوماتیک با موعد تحویل بهمن و اسفند بوده و نرخ درج شده برای ماه‌های بعدی متفاوت خواهد بود.

نکته جالب آنکه با مقایسه قیمت اعلامی بهمن ماه و قیمت آبان ماه می توان دریافت که شاهد کاهش قیمتی در حدود 130 میلیون تومان هستیم که از کاهش نرخ ارز ناشی شده است. با این حال کرمان موتور در تصحیح این خبر اعلام کرد که قیمت 629 میلیون تومانی، تنها مربوط به دارندگان حواله هایی با موعد تحویل بهمن ماه است و قیمت برای ماه های آینده در محدوده قبلی (720 میلیون تومان) لحاظ خواهد شد.

کاهش قیمت خودرو جک S5 اتوماتیک رسما اعلام شد [به روز رسانی] - بهمن 99

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دیگر شرایط فروش جک S5:

فروش مخفیانه جک S5 با قیمت جدید! [به روز رسانی] - آبان 99

باوجود اینکه هیچ بخشنامه رسمی فروش از سوی کرمان موتور اعلام نشده ولی نمایندگی‌های مجاز این شرکت پیش فروش برخی از محصولات را با قیمت جدید آغاز کرده‌اند.

طی روزهای گذشته برخی از نمایندگی های کرمان موتور در صفحات شخصی خود شرایط فروشی را اعلام کرده‌اند که هنوز شرکت کرمان موتور این شرایط را در سایت خود قرار نداده است.

طی برررسی های شکل گرفته خودرو جک S5 با قیمت قطعی 760 میلیون تومان با موعد اردیبهشت 1400 قیمتگذاری شده‌اند. تاکید می‌شود که شرکت کرمان موتور هنوز قیمت‌های اعلامی را تایید نکرده است.

طرح جدید پیش فروش خودرو جک S5 [به روز رسانی] - مرداد 99

طرح جدید پیش فروش خودرو جک اس 5 ویژه مردادماه 99 از سوی کرمان موتور آغاز خواهد شد. این طرح از روز شنبه مورخ 99/05/04 آغاز خواهد شد.

طرح جدید پیش فروش خودرو جک S5 [به روز رسانی] - مرداد 99

طرح جدید پیش فروش محصولات کرمان موتور [به روز رسانی] - اردیبهشت 99

کرمان موتور طرح جدید فروش محصولات جک را آغاز کرد. این محصولات با تخفیف 1.5 درصدی نسب به قیمت روز به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

طرح جدید پیش فروش محصولات کرمان موتور [به روز رسانی] - اردیبهشت 99

قیمت جدید خودروی جک S5  ویژه بهار 99 اعلام شد [به روز رسانی]

کرمان موتور قیمت خودروی جک اس5 را در سال 99 مشخص کرد. این محصول از فردا با قیمت جدید توسط کرمان موتور با موعد تحویل بهمن ماه 99 عرضه خواهد شد.

قیمت قبلی این خودرو 307500000 میلیون تومان بوده است و قیمت جدید آن 374900000 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دیگر شرایط فروش جک S5 در سال 98:

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه بهمن 98 [به‌روزرسانی]

شرایط فروش جدید خودرو جک S5 اتوماتیک ویژه نیمه نخست بهمن ماه 98 منتشر شد. در این شرایط فروش قیمت خودرو مذکور حدودا 307 میلیون تومان در نظر گرفته شده و تحویل آن دی ماه سال آینده خواهد بود.

با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر جدیدترین شرایط فروش جک S5 اتوماتیک:

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه بهمن 98 [به‌روزرسانی]

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه نیمه دوم دی 98 [به روز رسانی]

گروه خودروسازی کرمان موتور طرح جدید پیش فروش محصولات جک این شرکت را آغاز نمود. شرایط درج شده برای خودرو جک S5 اتوماتیک از 16 لغایت 30 دی ماه فعال خواهد بود.

شرایط جدید پیش فروش خودرو جک S5 اتوماتیک ویژه نیمه دوم دی ماه 98:

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه نیمه دوم دی 98 [به روز رسانی]

شرایط فروش جک S5 ویژه دی 98 [به روز رسانی]

کرمان موتور در نظر دارد پیش فروش اقساطی خودروی جک S5 اتوماتیک را ویژه دی ماه 98 آغاز نماید. شرایط درج شده از تاریخ شنبه مورخ 7 دی ماه 98 فعال است.

شرایط جدید پیش فروش اقساطی خودرو جک S5:

شرایط فروش جک S5 ویژه دی 98 [به روز رسانی]

طرح جدید پیش فروش محصولات جک - آذر 98 [به روز رسانی]

گروه خودروسازی کرمان موتور طرح جدید پیش فروش محصولات جک این شرکت را آغاز نمود.

براساس بخشنامه اعلامی، 3 خودروی جک جی 4، و جک اس 3 و جک اس 5 با موعد تحویل سال 99 به صورت پیش فروش به متقاضیان واگذار خواهد شد.

طرح جدید پیش فروش محصولات جک - آذر 98 [به روز رسانی]

شرایط‌فروش جک S5 اتوماتیک ویژه آذر 98 [به روز رسانی]

کرمان موتور طرح جدید پیش فروش خودرو جک S5 اتوماتیک را ویژه آبان ماه 98 آغاز نمود. در این طرح خودرو جک S5 با موعد تحویل مهر و آبان 99 به صورت اعتباری به متقاضیان واگذار خواهد شد.

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه آذر 98 [به روز رسانی]

شرایط‌فروش مجدد برای جک S5 اتوماتیک ویژه آذر 98 [به روز رسانی]

گروه خودروسازی کرمان موتور قیمت جدید خودروی جک اس5 اتوماتیک را ویژه آذرماه 98 اعلام نمود.

براساس این گزارش، از صبح امروز فروش این محصول با موعد تحویل آبان و دی 99 با قیمت جدید و افزایشی 8.5 میلیون تومانی به صورت پیش فروش آغاز شده است.

شرایط‌فروش مجدد برای جک S5 اتوماتیک ویژه آذر 98 [به روز رسانی]

شرایط‌فروش جک S5 اتوماتیک ویژه مهرماه 98 [به روز رسانی]

شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری جک S5 اتوماتیک کرمان موتور ویژه مهرماه 98 منتشر شد. کرمان موتور در جهت حمایت از مشتریان خود تخفیفات ویژه ای را در این طرح مد نظر قرار داده است.

طرح مشارکت در تولید جک اس5 اتوماتیک - مهرماه 98:

شرایط‌فروش جک S5 اتوماتیک ویژه مهرماه 98 [به روز رسانی]

سوالات متداول کاربران درمورد خودرو جک

قیمت خودرو جک S5 در بازار چقدر است؟

قیمت مدل صفر خودرو جک S5 اتوماتیک در بازار آزاد نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان است.

تفاوت جک S5 با جک S3 چیست؟

این خودروها تفاوت‌های ظاهری و فنی زیادی دارند. جک S5 خودرویی بزرگتر نسبت به اس ۳ است و همچنین موتور قدرتمندتری دارد. موتور جک اس ۵ دو لیتری توربوشارژ با توان ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۲۶۵ نیوتن متر است. جک S3 موتور ۴ سیلندر تنفس طبیعی ۱.۶ لیتری دارد که ۱۰۷ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و گشتاور آن ۱۵۵ نیوتن متر است.

مشخصات فنی جک اس ۵ چیست؟

جک S5 اتوماتیک یک موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۲۶۵ نیوتن متر دارد. این خودرو از گیربکس ۶ دنده اتومات دوکلاچه بهره می‌برد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.