قیمت جک S5 اتوماتیک و دنده دستی+ ویژه اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت جک S5 اتوماتیک و دنده دستی+ ویژه اردیبهشت ۱۴۰۰

در این نوشتار ما به دنبال آنیم که شما را با جدیدترین شرایط فروش جک S5 و تغییرات قیمتی آن آشنا کنیم، با ما همراه باشید:

شرایط جدید فروش خودرو جک S5 فیس‌لیفت اعلام شد [به روز رسانی] -اردیبهشت ۱۴۰۰

شرایط جدید پیش فروش خودرو جک S5 فیس لیفت به همراه دو محصول دیگر از سوی کرمان موتور آغاز خواهد شد.

بخشنامه ذیل از تاریخ چهارشنبه ۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ فعال خواهد شد.

فروش فوری و اقساطی جک S5 اتوماتیک با قیمت جدید اعلام شد [به روز رسانی] - اسفند ۹۹

شرکت کرمان موتور به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ طرح فروش فوری و اقساطی جک S5 اتوماتیک را با قیمت جدید اعلام کرده است. این کراس اوور چینی و مونتاژی با اقساط ۱۲ و ۲۴ ماهه به عرضه می شود و موعد تحویل آن کمتر از ۳۰ روز خواهد بود.

بر اساس طرح فروشی که شرکت کرمان موتور اعلام کرده است، قیمت جک S5 اتوماتیک در این بخشنامه ۶۸۰ میلیون تومان بوده و پیش پرداخت هم ۳۵۰ میلیون تومان تعیین شده است. در طرح فروش اقساطی ۱۲ ماهه نرخ سود ۱۸ درصد است و برای متقاضیان فروش اقساطی جک S5 اتوماتیک با بازپرداخت ۲۴ ماهه، نرخ سود ۲۱ درصد خواهد بود.

در این طرح فروش تسهیلات ۳۳۰ میلیون تومانی به مشتریان اعطا می شود و فاصله چک اقساط هم سه ماه در نظر گرفته شده است. متقاضیان این طرح فروش می توانند تا با مراجعه به نمایندگی های مجاز کرمان موتور، نسبت به خرید اقساطی جک S5 اتوماتیک اقدام کنند.

کاهش قیمت خودرو جک S5 اتوماتیک رسما اعلام شد [به روز رسانی] - بهمن ۹۹

با ارسال دعوتنامه تسویه حساب برای مشتریانی که قبلا خودرو جک S5 اتوماتیک را با موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۹ ثبت نام کرده بودند، صادر گردید و قیمت جدید این محصول نیز مشخص شد.

قیمت ذکر شده فقط برای حواله‌ داران جک اس۵ اتوماتیک با موعد تحویل بهمن و اسفند بوده و نرخ درج شده برای ماه‌های بعدی متفاوت خواهد بود.

نکته جالب آنکه با مقایسه قیمت اعلامی بهمن ماه و قیمت آبان ماه می توان دریافت که شاهد کاهش قیمتی در حدود ۱۳۰ میلیون تومان هستیم که از کاهش نرخ ارز ناشی شده است. با این حال کرمان موتور در تصحیح این خبر اعلام کرد که قیمت ۶۲۹ میلیون تومانی، تنها مربوط به دارندگان حواله هایی با موعد تحویل بهمن ماه است و قیمت برای ماه های آینده در محدوده قبلی (۷۲۰ میلیون تومان) لحاظ خواهد شد.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دیگر شرایط فروش جک S5:

فروش مخفیانه جک S5 با قیمت جدید! [به روز رسانی] - آبان ۹۹

باوجود اینکه هیچ بخشنامه رسمی فروش از سوی کرمان موتور اعلام نشده ولی نمایندگی‌های مجاز این شرکت پیش فروش برخی از محصولات را با قیمت جدید آغاز کرده‌اند.

طی روزهای گذشته برخی از نمایندگی های کرمان موتور در صفحات شخصی خود شرایط فروشی را اعلام کرده‌اند که هنوز شرکت کرمان موتور این شرایط را در سایت خود قرار نداده است.

طی برررسی های شکل گرفته خودرو جک S5 با قیمت قطعی ۷۶۰ میلیون تومان با موعد اردیبهشت ۱۴۰۰ قیمتگذاری شده‌اند. تاکید می‌شود که شرکت کرمان موتور هنوز قیمت‌های اعلامی را تایید نکرده است.

طرح جدید پیش فروش خودرو جک S5 [به روز رسانی] - مرداد ۹۹

طرح جدید پیش فروش خودرو جک اس ۵ ویژه مردادماه ۹۹ از سوی کرمان موتور آغاز خواهد شد. این طرح از روز شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۰۴ آغاز خواهد شد.

طرح جدید پیش فروش محصولات کرمان موتور [به روز رسانی] - اردیبهشت ۹۹

کرمان موتور طرح جدید فروش محصولات جک را آغاز کرد. این محصولات با تخفیف ۱.۵ درصدی نسب به قیمت روز به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

قیمت جدید خودروی جک S5  ویژه بهار ۹۹ اعلام شد [به روز رسانی]

کرمان موتور قیمت خودروی جک اس۵ را در سال ۹۹ مشخص کرد. این محصول از فردا با قیمت جدید توسط کرمان موتور با موعد تحویل بهمن ماه ۹۹ عرضه خواهد شد.

قیمت قبلی این خودرو ۳۰۷۵۰۰۰۰۰ میلیون تومان بوده است و قیمت جدید آن ۳۷۴۹۰۰۰۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دیگر شرایط فروش جک S5 در سال ۹۸:

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه بهمن ۹۸ [به‌روزرسانی]

شرایط فروش جدید خودرو جک S5 اتوماتیک ویژه نیمه نخست بهمن ماه ۹۸ منتشر شد. در این شرایط فروش قیمت خودرو مذکور حدودا ۳۰۷ میلیون تومان در نظر گرفته شده و تحویل آن دی ماه سال آینده خواهد بود.

با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر جدیدترین شرایط فروش جک S5 اتوماتیک:

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه نیمه دوم دی ۹۸ [به روز رسانی]

گروه خودروسازی کرمان موتور طرح جدید پیش فروش محصولات جک این شرکت را آغاز نمود. شرایط درج شده برای خودرو جک S5 اتوماتیک از ۱۶ لغایت ۳۰ دی ماه فعال خواهد بود.

شرایط جدید پیش فروش خودرو جک S5 اتوماتیک ویژه نیمه دوم دی ماه ۹۸:

شرایط فروش جک S5 ویژه دی ۹۸ [به روز رسانی]

کرمان موتور در نظر دارد پیش فروش اقساطی خودروی جک S5 اتوماتیک را ویژه دی ماه ۹۸ آغاز نماید. شرایط درج شده از تاریخ شنبه مورخ ۷ دی ماه ۹۸ فعال است.

شرایط جدید پیش فروش اقساطی خودرو جک S5:

فروش جک S5

طرح جدید پیش فروش محصولات جک - آذر ۹۸ [به روز رسانی]

گروه خودروسازی کرمان موتور طرح جدید پیش فروش محصولات جک این شرکت را آغاز نمود.

براساس بخشنامه اعلامی، ۳ خودروی جک جی ۴، و جک اس ۳ و جک اس ۵ با موعد تحویل سال ۹۹ به صورت پیش فروش به متقاضیان واگذار خواهد شد.

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه آذر ۹۸ [به روز رسانی]

کرمان موتور طرح جدید پیش فروش خودرو جک S5 اتوماتیک را ویژه آبان ماه ۹۸ آغاز نمود. در این طرح خودرو جک S5 با موعد تحویل مهر و آبان ۹۹ به صورت اعتباری به متقاضیان واگذار خواهد شد.

شرایط فروش مجدد برای جک S5 اتوماتیک ویژه آذر ۹۸ [به روز رسانی]

گروه خودروسازی کرمان موتور قیمت جدید خودروی جک اس۵ اتوماتیک را ویژه آذرماه ۹۸ اعلام نمود.

براساس این گزارش، از صبح امروز فروش این محصول با موعد تحویل آبان و دی ۹۹ با قیمت جدید و افزایشی ۸.۵ میلیون تومانی به صورت پیش فروش آغاز شده است.

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه مهرماه ۹۸ [به روز رسانی]

شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری جک S5 اتوماتیک کرمان موتور ویژه مهرماه ۹۸ منتشر شد. کرمان موتور در جهت حمایت از مشتریان خود تخفیفات ویژه ای را در این طرح مد نظر قرار داده است.

طرح مشارکت در تولید جک اس۵ اتوماتیک - مهرماه ۹۸:

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato