الجی، انتشار اولین ویدیوی رسمی جی واچ، و معرفی سه جی پد جدید

الجی، انتشار اولین ویدیوی رسمی جی واچ، و معرفی سه جی پد جدید

الجی دارد آماده مراسم ۶ خرداد (۲۷ می) می شود ولی G3 تنها شعبده ای نیست که در آستین دارد. دیروز الجی با انتشار چند عکس و توضیحاتی خلاصه در اتاق خبری خود، ۳ تبلت جدید نسل دوم G Pad را رونمایی کرد.

جی پد ۷ اینچی برای استفاده و قرار گیری آسان در یک دست ساخته شده. جی پد ۸ اینچی با تکیه بر قدرت چندرسانه ای در کنار اندازه میانه به بازار می آید و جی پد ۱۰.۱ اینچی با نمایشگر و باتری بزرگ برای چندین ساعت لذت بی وقفه و سرگرمی.

سری دوم جی پد (۲۰۱۴)

اما این ۳ تنها تلاش های الجی نیستند. می دانید که همزمان با معرفی Android Wear برای ساعت های هوشمند، الجی و موتورولا خود را به عنوان اولین سازندگان ساعت هوشمند مبتنی بر این پلتفرم پوشیدنی گوگل معرفی کردند و G watch اولین تلاش الجی در این زمینه است.

انتظار می رود جی واچ در مراسم ۶ خرداد همراه با پرچمدار الجی، جی ۳ رونمایی شود.  پس ۲ هفته مانده به این مراسم، نوبتی هم که باشد نوبت به انتشار تیزرهای ویدیویی رسیده. کاری که الجی دیروز انجام داد، انتشار یک تیزر بود که در زیر می بینید:

الجی مثل پارسال با هوشمندی کامل معرفی پرچمدار خود G3 را در بازه بین رونمایی از پرچمداران اندرویدی در ابتدای سال و آیفون ۶ در میانه سال قرار داده. همراه شدن جی واچ با آن، می تواند هوشمندی بعدی کره ای ها باشد و ارتقای جی پد ۸ (۲۰۱۳) -که بازگشت دوباره الجی به بازار تبلت ها بود- با ۲ یار جدید، مکمل خوبی است تا پیشخوان محصولات این شرکت کره ای تکمیل شود.

نظرات ۶۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato