گزارش جدید و رو شدن جزئیات کلیدی از دیزاین iWatch [داغ]

گزارش جدید و رو شدن جزئیات کلیدی از دیزاین iWatch [داغ]

شما که واقعا فکر نمی کردید اپل ساعت هوشمندش (iWatch) را با شکل چهار گوشی شبیه سری Gear سامسونگ یا G Watch ال جی به بازار بفرستد؟

بیزینس اینسایدر پرچم یک گزارش جدید را بر افراشته و در آن به یافته های برایان بلر (Brian Blair) از تحلیلگران Rosenblatt Securities اشاره می کند که به تازگی از تایوان برگشته و جزئیاتی کلیدی از دیزاین ساعت هوشمند اپل یعنی iWatch را با خود آورده.

بزرگترین خبر مربوط به شکل ظاهری آیواچ است که گویا مانند موتو ۳۶۰ قرار است چهره ای گرد داشته باشد و این یعنی از بیشتر ساعت های هوشمندی که تا امروز معرفی شده اند متمایز خواهد بود. آقای بلر می گوید آیواچ گرد است ولی "باریک تر" از موتو ۳۶۰ -که این اصلا تعجب بر انگیز نیست، چون تیم دیزاین اپل روی باریکی محصولات وسواس عجیبی دارد.

iWatch: گرد ولی باریکتر از موتو ۳۶۰ و در دو مدل (زنانه و مردانه؟)

درباره زمان به بازار آمدن آیواچ اگر می پرسید، آقای بلر می گوید یافته های اش به شروع تولید انبوه از جولای یا آگوست اشاره دارند و این یعنی مدتی بعد از معرفی آیفون ۶، مثلا در ماه اکتبر (مهر یا آبان) برای عرضه به بازار آماده خواهد بود.

آقای بلر می گوید آیواچ دو مدل مختلف خواد داشت و بیزینس اینسایدر این را نشانه ای از عرضه آن در دو فرم زنانه و مردانه می دارند. او بالاخره در انتهای گزارشش اشاره می کند که احتمالا اپل برای فروش ۱۸ تا ۲۱ میلیون آیواچ در نیمه دوم سال ۲۰۱۴ برنامه ریزی کرده.

آیا این گجت بپوشیدنی آن طور که اپل انتظارش را دارد مثل یک موج قوی بر بازار آرام گجت های پوشیدنی فرود خواهد آمد؟

نظرات ۵۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.