تمسخر استیو جابز توسط سامسونگ

تمسخر استیو جابز توسط سامسونگ

سال ها پیش و زمانی که سامسونگ مشغول تولید موبایل هایی با نمایشگر غول آسا بود، استیو جابز به عنوان مدیرعامل وقت اپل، در اظهار نظری اعلام کرد که «هیچ کس به سمت خرید تلفن های بزرگ نمی رود.»

ذائقه بازار اما آنطور که جابز انتظارش را داشت پیش نرفت و بر خلاف پیش بینی ها، تلفن های بزرگ با استقبال بسیاری از سمت کاربران مواجه شدند. این ماجرا تا جایی پیش رفت که حتی اپل نیز مجبور شد ابعاد آیفون را تغییر دهد و برای جلب رضایت مشتریان، موبایل خود را در دو سایز ۴.۷ و ۵.۵ اینچ به بازار ارائه نماید.

همین موضوع، اکنون برای رقبا دستمایه ای شده است تا اپل را مورد حملات خود قرار دهند. و همچون همیشه، سامسونگ پیش قراول این ماجرا به شمار می رود.

noone-w600

دیروز و ساعاتی پس از معرفی آیفون ۶، اکانت توییتر سامسونگ فیلیپین عکس بالا را در حساب کاربری خود منتشر کرد. در بالای این عکس اظهار نظر جابز در مورد تلفن های بزرگ آورده شده است و در پایین آن نیز نوشته شده: «ببینید که چه کسی نظرش را عوض کرد و خودش را سورپرایز نمود.»

سامسونگ در نهایت در پایین این پوستر تبلیغاتی از گلکسی نوت ۴ یاد کرده و از هشتگ #MORETHANBIG یا همان «فراتر از بزرگ» استفاده نموده است.

نظرات ۱۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato