آفیس ۲۰۱۶ تا پایان سال ۲۰۱۵ عرضه می شود

آفیس ۲۰۱۶ تا پایان سال ۲۰۱۵ عرضه می شود

شاید خبر عرضه آفیس ۲۰۱۶ خبری نباشد که خیلی ها منتظرش باشند. اما به گفته جولیا وایت، مدیر بخش آفیس در مایکروسافت، در نمایشگاه TechEd Europe مایکروسافت در بارسلونا، نسخه بعدی آفیس تا پایان سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

به گزارش وبسایت ZDNet، آفیس ۲۰۱۶ (یا ۱۶)، یک به روزرسانی مشترک برای اپلیکیشن های دسکتاپ و سرور خواهد بود. این ادعا توسط نمایندگان دیگر مایکروسافت تایید یا رد نشده است.

در همین حال، همه روزه افراد بیشتری به جمع مشترکان سرویس Office 365 اضافه می شوند؛ سرویسی که دسترسی کاربران به قابلیت ها و ویژگی های جدید را فراهم می کند. سرویس مذکور برای استفاده شخصی و تجاری در دسترس است.

به گفته مایکروسافت، این سرویس کاربردی با رشد ۲۵ درصدی نسبت به سه ماه گذشته، هم اکنون حدود ۷ میلیون مشترک دارد.  تعداد مشترکان تجاری نیز تقریبا دو برابر شده.

مایکروسافت برای علاقمند نگه داشتن مشترکان، به تازگی اطلاعاتی درباره ویژگی هایی که در آینده به این سرویس اضافه خواهند شد منتشر کرده است.

اطلاعاتی درباره ویژگی های موجود در آفیس ۲۰۱۶ در دسترس نیست، اما این نسخه احتمالا ویژگی های نسخه قبلی را جمع بندی خواهد کرد. متاسفانه، این موضوع به این معنی است که کاربران به روزرسانی های همیشگی را دریافت نخواهند کرد.

به هر حال، ۷ میلیون مشترک، در مقابل رقم پیش بینی شده ۲۶۸ میلیون دستگاه مبتنی بر ویندوز فروخته شده در سال ۲۰۱۴ خیلی کم است. مایکروسافت قصد دارد از طریق مشترکین سرویس آفیس ۳۶۵، به درآمدی پایدار دست پیدا کند، اما فعلا برای تحقق این هدف نیاز به کاربران بیشتری دارد.

نظرات ۲۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.