Alienware گرافیک آمپلیفایرهایی تولید کرده که قدرت لپ تاپ شما را چند برابر می کند

Alienware گرافیک آمپلیفایرهایی تولید کرده که قدرت لپ تاپ شما را چند برابر می کند

در دیجیاتو بارها پیرامون تفاوت میان دسکتاپ و لپ تاپ های گیمینگ صحبت کردیم و تقریبا نتیجه به سود دسکتاپ بود. داشتن یک لپ تاپ سبک و ارزان برای انجام کارهای روزانه و در عین حال قدرتمند و قوی برای بازی و تفریح شاید در قالب یک دستگاه شدنی نباشد اما Alienware سیستم جدیدی به نام گرافیک آمپلیفایر تولید کرده که این رویا را محقق می کند.

گرافیک آمپلیفایر در کنار Alienware 13، جدیدترین لپ تاپ این شرکت معرفی شد که تقریبا ۳.۶ کیلوگرم وزن و ۲۹۹ دلار قیمت دارد. هر زمان که احساس کردید به قدرت گرافیکی بیشتری لازم دارید، می توانید آن را به لپ تاپ تان متصل کنید.

اما برای دانستن نحوه کارایی دستگاه در ادامه همراه ما باشید.

لپ تاپ های جدید در سه رزولوشن متفاوت به بازار عرضه می شوند که یکی از آن ها نمایشگر لمسی دارد. همه آن ها از ویندوز ۷ پرو تا ۸.۱ را پشتیبانی خواهند کرد و شباهت ظاهری فراوانی به ورژن های قبلی محصولات Alienware دارند که از سال ۲۰۰۶ تا کنون ساخته شده؛ این کمپانی در سال ۲۰۰۶ توسط Dell خریداری شد. اما به هر حال، Alienware 13، با ۱ اینچ ضخامت، نازک ترین لپ تاپی است که تا به حال تولید کرده اند.

در حالی که Alienware 13 به اندازه کافی برای انجام بازی قدرت دارد، گفته شده که وقتی یک گرافیک آمپلیفایر به آن متصل شود، قدرت دو برابری پیدا خواهد کرد. در حقیقت این دستگاه، لپ تاپ را فریب می دهد تا تصور یک دسکتاپ قدرتمند را برای آن ایجاد کند. به هر حال گنجاندن یک کارت گرافیک دسکتاپی کامل در لپ تاپ غیر ممکن است اما می توان آن را به لپ تاپ وصل کرد و از قدرت آن استفاده نمود.

این جعبه که شامل یک پاور و جایگاه برای کارت گرافیک خواهد بود، از گرافیک های سری جیفورس جی تی اکس ۶۰۰ و سری Radeaon HD 5000 از AMD پشتیبانی می کند و از طریق کابل USB و PCIE به لپ تاپ متصل می شود. بنابراین انتظار نداشته باشید گرافیک آمپلیفایر، فعلا با لپ تاپی غیر از Alienware 13 همخوانی داشته باشد.

هر دو دستگاه از امروز برای پیش خرید آماده هستند اما اواسط ماه نوامبر به بازار عرضه خواهند شد.

alienware-dell-13_2040_verge_super_wide

alienware-dell-12_2040_verge_super_wide

alienware-dell-11_2040_verge_super_wide

alienware-dell-9_2040_verge_super_wide

alienware-dell-8_2040_verge_super_wide

alienware-dell-6_2040_verge_super_wide

alienware-dell-5_2040_verge_super_wide

alienware-dell-4_2040_verge_super_wide

alienware-dell-1_2040_verge_super_wide

alienware-dell-2_2040_verge_super_wide

alienware-dell-24_2040_verge_super_wide

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato