کنسول بازی آلفا از Alienware معرفی شد

کنسول بازی آلفا از Alienware معرفی شد

استیم ماشین گونه ای از پی سی است که در حقیقت نقش یک کنسول بازی را هم در اتاق نشیمن خانه ما به عهده دارد. اما هیچ یک از شرکت های تولید کننده استیم ماشین قرار نیست تا سال آینده محصولی تحت این برند به بازار عرضه کنند اما Alienware اینجاست تا پیش نمایشی از آنچه در سال آینده دریافت خواهیم کرد به ما نشان دهد.

در ادامه مطلب با معرفی کنسول-پی سی آلفا همراه دیجیاتو باشید.

آلفا یک پی سی در کالبد کنسول است و کنار تلویزیون شما قرار می گیرد. ۵۴۹ دلار قیمت دارد و علاوه بر سخت افزار متوسطی که در دل آن گنجانده شده، یک کنترلر اکس باکس ۳۶۰ هم در بسته بندی آن قرار گرفته.

اگرچه، انتظار اجرای بازی های قوی مثل Far Cry 4 و Assassin's Creed Unity با حداکثر تنظیمات را نباید از آن داشته باشید. آلفا، یک پردازنده Core i3 و کارت گرافیک جیفورس GTX 860M در خود دارد.

در حالت عادی، ۵۰۰ گیگابایت هارد و ۴ گیگابایت رم برای آن تعبیه شده که اگر مایل به افزایش آن ها باشید، باید ۶۹۹ دلار بپردازید. اگر پردازنده سریع تری هم می خواهید، مدل ۷۹۹ دلاری برای شما ساخته شده.

کیبورد و موسی در کنار دستگاه ارائه نمی شود؛ رابط کاربری سیستم عامل ویندوزی دستگاه به گونه ای است که با کنترلر می توان به همه ی نقاط مورد نیاز دسترسی داشت.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato