نگاهی به نسخه جدید اپلیکیشن جار

نگاهی به نسخه جدید اپلیکیشن جار

تیتر صفحات اول روزنامه های مختلف، عصاره ای است از کلیه اخبار مهم روز که پیش تر عادت داشتیم صبح زود در دکه های روزنامه فروشی به مرورشان بپردازیم.

امروزه تکنولوژی کارها را بسیار آسان کرده، طوری که دیگر مراجعه به روزنامه فروشی ها برای مطلع شدن از تیتر جراید مهم ضرورتی ندارد؛ کافیست یک تلفن هوشمند در دست داشته و با اپلیکیشن "جار"، به مرور کلیه مطالبی که خواهان آن هستید بپردازید.

به بهانه عرضه نسخه ۲.۱ جار، نگاه دقیق تری بر ویژگی های تازه آن خواهیم داشت و از ابعاد مختلف آن را بررسی خواهیم کرد. در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اپلیکیشن جار که قبلا به معرفی نسخه قدیمی آن در دیجیاتو پرداخته بودیم، در نسخه ۲.۱ با شکلی و شمایلی جدید و زیبا به دنیای اپلیکیشن ها بازگشته است. منوی اپلیکیشن به تبعیت از طراحی های مدرن، به صورت کشویی در سمت راست تصویر قرار داده شده و در آن گزینه هایی برای جستجو میان روزنامه ها، مجلات، مطالب منتخب، نشریات دانلود شده و تنظیمات حساب کاربری را شاهد هستیم.

Jaar 2

همچنین آیکن جستجو و تقویم به منظور جستجو در میان نام نشریات (و نه تیترها) و مشاهده روزنامه های قدیمی (از سال ۱۳۸۹ به بعد) در گوشه بالای صفحه تعبیه شده است. بنابراین با جار قادرید نه تنها روزنامه های امروز را مرور کنید، بلکه به آرشیو عظیمی از روزنامه ها و مجلات منتشره در چهار سال اخیر نیز دسترسی خواهید داشت.

اگر تا به حال جار را امتحان نکرده اید، بهترین زمانش همین حالاست. نسخه جدید علاوه بر اینکه از لحاظ طراحی رابط کاربری به تکامل رسیده، بلکه نسبت به نسخه قدیمی با پیشرفت هایی در زمینه امکانات نیز همراه بوده است. از این به بعد در جار می توانید علاوه بر مشاهده تیتر روزنامه ها و مجلات، کل نشریه را به طور کامل به صورت پی دی اف دانلود کرده و در صفحه موبایل و تبلت آن را ورق بزنید.

Jaaar Site

تعداد زیادی از این نشریات برای دانلود رایگان بوده، اما بعضی از آنها را باید با پرداخت هزینه ای اندک خریداری کنید. متأسفانه امکان افزایش اعتبار هنوز از درون محیط اپلیکیشن مهیا نشده و برای این منظور می بایست به وبسایت جار مراجعه نمائید. بهتر بود که سازندگان جار، امکان افزایش اعتبار از درون اپلیکیشن را به منظور سهولت استفاده فراهم می کردند. عملکرد وبسایت جار نیز مشابه اپلیکیشن آن بوده و کلیه کارهایتان را می توانید از هر دو طریق پیش ببرید.

نسخه جدید جار فعلا برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و بنابر گفته تیم سازنده، باید انتظار نسخه مخصوص iOS را هم در اوایل زمستان جاری داشته باشیم.

جار
  • جار
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: jaaar.com
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۲ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato