فرصت 7 روزه همراه اول برای دریافت پروانه تجاری ارائه 3G و 4G

فرصت 7 روزه همراه اول برای دریافت پروانه تجاری ارائه 3G و 4G

همراه اول برای دریافت پروانه تجاری (اصلی) ارائه خدمات نسل سوم و چهارم تلفن همراه تنها یک هفته فرصت دارد. این اپراتور روز سوم شهریور ماه تفاهامنامه ای با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی امضا کرد و بر اساس آن موفق به دریافت مجوز اجرای آزمایشی ارائه ۳G و ۴G شد.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این باره گفت: پروانه همراه اول برای عرضه خدمات در این نسل‌ها تاکنون پایلوت (آزمایشی) بوده و به دلیل مشکلاتی که در حوزه کیفیت خدمات‌رسانی به مشترکان داشته، تاکنون موفق به اخذ پروانه بلند مدت تجاری نشده است.

علی اصغر عمیدیان توضیح داد: این اپراتور هفته گذشته طلب ۱۵ روز زمان بیشتر از ما کرد تا بتواند شاخص‌های کیفی شبکه خود را به حد نصاب قابل قبول برساند. بعد از این مدت زمان که هشت روز آن سپری شده و یک هفته از آن باقی مانده، در مورد ارائه لایسنس تجاری به این شرکت تصمیم گیری می‌کنیم .

وی درباره هماهنگی همراه اول با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: روز گذشته نیز پیرامون موضوع فوق با مدیران این شرکت جلسه داشتیم و تذکرات لازم را به آنها دادیم.

پیش از این ایرانسل در نیمه دوم مرداد ماه امسال مجوز آزمایشی ارائه ۳G و ۴G خود را دریافت کرده و پس از حدود ۲ هفته موفق به دریافت پروانه تجاری بلند مدت عرضه این خدمات شده بود.

همراه اول نام «نوترینو» را برای خدمات اینترنتی نسل سوم و چهارم شبکه خود برگزیده است.

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato