ویچر 3 باز هم تاخیر خورد

ویچر 3 باز هم تاخیر خورد

استودیو لهستانی CD Projekt RED روز گذشته رسما اعلام کرد که تاریخ عرضه The Witcher 3: Wild Hunt به ماه مه (May) سال ۲۰۱۵ انتقال یافت که علت آن پولیش بیشتر و رفع ایرادات کلی بیان شد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

CD Projekt RED نامه ای بلند بالا برای طرفداران بازی ارسال نمود و در آن از انتقال تاریخ عرضه بازی به ۱۹ مه ۲۰۱۵ خبر داد، تقریبا ۱۲ هفته (یک فصل کامل) نسبت به فوریه.

"از همان زمانی که کار روی The Witcher 3: Wild Hunt را آغاز کردیم، می دانستیم که بازی جاه طلبانه ای خواهد شد. ما می خواستیم و هنوزم می خواهیم که تجربه ای فوق العاده به شما ارائه دهیم، یک ماجراجویی حماسی در یک دنیای باز فانتزی و وسیع."

پس از ارائه دلایل متعدد، از جمله توجه بیشتر به باگ ها، این استودیو در نامه خود اینگونه از طرفداران عذرخواهی کرد: "ما به شما یک عذرخواهی بدهکاریم. ما تاریخ عرضه بازی را خیلی عجولانه انتخاب کردیم. درس سختی بود، درسی که در آینده به آن اهمیت بسیاری خواهیم داد. ما می دانیم چه می خواهیم انجام دهیم تا Wild Hunt به بهترین بازی نقش آفرینی که شما بازی کردید تبدیل شود و سرسختانه به فعالیت خود ادامه می دهیم تا آن را بدست آوریم. بنابراین، عذر می خواهیم و طلب اعتماد شما را داریم."

این دومین باری است که The Witcher 3: Wild Hunt تاخیر می خورد. CD Projekt RED سال گذشته اعلام کرده بود که Wild Hunt در سال ۲۰۱۴ برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان به بازار خواهد آمد اما بعدها تاریخ عرضه به فوریه ۲۰۱۵ موکول شد و حالا هم ۱۹ مه برابر با ۲۹ اردیبهشت سال ۹۴.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato