ربات Athena برای اولین بار هزینه بلیت هوایی یک شخص عادی را می پردازد

ربات Athena برای اولین بار هزینه بلیت هوایی یک شخص عادی را می پردازد

ربات ها در حال وارد شدن به زندگی روزمره انسان ها هستند و همین امروز، یک ربات مانند شخصی عادی برای اولین بار در تاریخ سوار بر هواپیما خواهد شد. به گزارش اکانت توییتر فرودگاه بین المللی لس آنجلس، امروز عصر از طریق هواپیمایی آلمانی Lufthansa، یک ربات انسان نما به نام Athena اقدام به انجام چنین پروازی خواهد کرد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

آتنا همانند یک انسان واقعی دارای سر، دست و پاست و در این سفر با دو دانشمند همراهی خواهد شد. گفته می شود آتنا از آن دسته مسافرانی است که تمایل دارید در کنارشان بنشینید، ولی حداقل در این پرواز، به نظر می رسد این ربات شانه به شانه ی این دو دانشمند خواهد بود.

روبات آتنا

ربات مذکور ساعاتی قبل مراحل اولیه پذیرش پرواز خود را انجام داده و خبر این مهم توسط اکانت تویتر فرودگاه هم پوشش داده شد، در تصویر به نظر می رسد آتنا یک پاسپورت آلمانی نیز به همراه دارد. (که البته احتمالا متعلق به یکی از دانشمندان است.)

در نهایت البته پرواز تبلیغاتی آتنا با سایر پروازهایی که یک شخص برای وسایل اضافه خود هزینه یک صندلی دوم را می پردازد، تفاوت چندانی ندارد. برای مثال موزیسین ها معمولا برای سازها و ابرازهای خود هزینه صندلی اضافه می پردازند. اگرچه، احتمالا سایر مسافرین و کارمندان فرودگاه از دیدن یک ربات که مراحل عذاب آور پذیرش پرواز را انجام می دهد جا خورده اند.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato