هکرها به علت توقف اکران فیلم The Interview، اطلاعات بیشتری را از سونی منتشر نخواهند کرد

هکرها به علت توقف اکران فیلم The Interview، اطلاعات بیشتری را از سونی منتشر نخواهند کرد

به گزارش CNN، هکر هایی که سرور های سونی را مورد حمله قرار داده بودند، به علت توقف اکران The Interview، تصمیم گرفته اند اطلاعات بیشتری را از سونی منتشر نکنند. به گفته سی ان ان، این گروه از طریق ایمیل هایی به عوامل اجرایی سونی، به آنها گفته اند که فعلا راحتشان خواهند گذاشت.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

متن این ایمیل به گفته ی نشریه یاد شده، به شرح زیر است:

«توقف انتشار The Interview، تصمیمی عاقلانه بوده و نفع شما خواهد بود. ما امنیت اطلاعات شما را، در صورتیکه خطایی از شما سر نزند، تضمین می کنیم.»

این موضوع، خبری خوب و در عین حال، خبری بد برای سونی است. اکنون، خیال کمپانی مورد بحث، از انتشار اطلاعات مسروقه -از جمله آدرس های ایمیل عوامل مختلف- تا حدودی راحت است اما این واقعیت که چنین اطلاعاتی هنوز در اختیار هکر ها قرار دارد، خود مشکلی بزرگ محسوب می شود.

هم اکنون، هکر ها به تهدید سونی ادامه می دهند و با توجه به این موضوع، این کمپانی نیز برای محافظت از اطلاعات خود، مجبور به انجام کار هایی، از جمله سانسور خود است.

واقعیت ِ تن دادن به خواسته های هکر ها و متوقف کردن اکران و عرضه فیلم یاد شده نیز از نظر منتقدین، عملی نادرست بوده و باعث خدشه دار شدن اعتبار این شرکت می شود. ضمن اینکه راه باج گیری های آتی هکرها را نیز باز می گذارد.

نظر شما در این باره چیست؟ آن را با ما و دیگر خوانندگان دیجیاتو به اشتراک بگذارید.

نظرات ۳۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.