همه چیز درباره آیفون 13
محصولات جدید نینتندو احتمالا از نمایشگرهای فرم-آزاد شارپ برخوردار خواهند بود

محصولات جدید نینتندو احتمالا از نمایشگرهای فرم-آزاد شارپ برخوردار خواهند بود

چندین ماه پیش شارپ از تکنولوژی جدیدش رونمایی کرد که به وسیله آن می تواند به تولید نمایشگر در هر شکل و شمایلی به صورت فرم آزاد (Free-Form Display) بپردازد. به نظر می رسد شارپ اولین مشتری خود را یافته و آن شرکتی نیست جز نینتندو.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

خبرگزاری ژاپنی Kyodo خبر داده که این شرکت بازی سازی معتبر اولین مشتری نمایشگرهای شارپ خواهد بود و احتمالا از آن در کنسول های بازی قابل حمل و یا دستگاه زیر نظر داشتن وضعیت خواب که به زودی عرضه می شود، استفاده خواهد شد. بنا به گفته منبع نینتندو قصد دارد یک نمایشگر دونات شکل با یک سوراخ در میانه آن استفاده کند.

نینتندو و شارپ در حال حاضر هم از همکاری خوبی برخوردارند. چرا که کنسول های ۳DS نینتندو از نمایشگرهای بدون نیاز به شیشه شارپ استفاده می کند. اولین مدل ۳DS در سال۲۰۱۱ معرفی شد و از یک پردازنده قدرتمند با تکنولوژی نمایش سه بعدی بهره می برد.

به احتمال بسیار زیاد نسل بعدی این کنسول در اروپا و شمال امریکا عرضه می شود و به وسیله تکنولوژی نمایشگر شارپ، از یک صفحه نمایش کامل بهره خواهد برد. Kyodo خبر می دهد که تولید انبوه نمایشگرهای فرم آزاد در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز خواهد شد.

در این رابطه ورج با شارپ تماس گرفت و با سخنگوی این کمپانی به گفتگو پرداخت. او در مورد این خبر گفت: "گزارش منتشر شده بر اساس اطلاعیه های ما نیست. ما در حال حاضر هر گونه روابط کاری با هر شرکتی را تکذیب می کنیم."

اگر این خبر واقعیت داشته باشد باید گفت دنیای کنسول ها و نمایشگرها بالاخره پیشرفت بسیار خوب و بزرگی را پیش رو خواهد داشت.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato