کیبوردهای مجهز به تکنولوژی e-ink و کاربردهای بی پایان

کیبوردهای مجهز به تکنولوژی e-ink و کاربردهای بی پایان

کیبوردها این قابلیت را دارند که براساس نوع استفاده تنظیمات شان را تغییر داد و برای نمونه بر حسب اینکه محتوی مورد نظر شما گیم باشد یا یکی از نرم افزارهای ویرایش عکس نظیر فوتوشات چینش دکمه ها را عوض کرد که این کار دشواری هایی هم دارد.

یک استارت آپ جدید امید دارد تا با عرضه یک کیبورد منحصربفرد بهره مند از e-ink به بازار این مشکل را برطرف کرده و محصولی را ارائه دهد که برچسب روی دکمه های آن در کمترین زمان تغییر می کند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.به لطف این کیبورد می توانید برای کار با برنامه های مختلف آن را روی وضعیت مورد نظرتان قرار دهید و از دست دکمه هایی که هیچگاه به کارتان نمی آیند خلاص شوید و حتی در یک نگاه شورتکات های مورد نظرتان را بیابید.

البته هنوز مدت زمان زیادی تا عرضه عمده این کیبوردها باقی مانده است و به این زودی ها امکان خرید آن لااقل در ایران خودمان وجود ندارد.

کمپانی سازنده این محصول امید دارد تا با راه اندازی یک کمپین بزرگ برای این کیبورد پول هنگفتی را از فروش آن به جیب بزند که طبق خبرهای منتشره قیمت پایه تعیین شده برای آن در حدود ۳۰۰ دلار است.

براساس مطلبی که در سایت جاستا منتشر شده است این کیبورد می تواند پله نهایی در نردبان تکامل این محصول باشد که در واقع انسان را در فعالیت ماشین دخیل می کند.

پشت هر کدام از دکمه های این کیبورد وایرلس یک نمایشگر مبتنی بر e-ink قرار دارد که با تغییر اپلیکیشن های در حال اجرا یا زبان برنامه به صورت خودکار تغییر می کند.

کیبورد یاد شده همراه با یک تاچ پد ۳.۵ اینچی ارائه می شود و گفته شده که عمر باتری آن در حدود یک سال است.

اگر جاستا موفق به ساخت نمونه واقعی این کیبورد شود آنگاه کاربران می توانند با فشردن تنها یک دکمه میان زبان ها، قالب ها یا وضعیت های آن تغییر وضعیت دهند.

حتی می توان کیبورد را به گونه ای تنظیم کرد که اموجی یا آیکون های میانبر را به جای حروف و اعداد به کار ببرد. جالب است بدانید که این کیبورد دارای قابلیت کنترل صوتی هم هست و کاربر می تواند فرامین مورد نظر خود را به صورت صوتی به آن بدهد.

این کیبورد همراه با یک ماوس ۷۹ دلاری عرضه خواهد شد که کلیک هایی کاملا بی صدا دارد و باتری آن تا دو سال دوام می آورد و حتی دارای حافظه داخلی است که می توان از آن برای ذخیره سازی اطلاعات مهم استفاده نمود.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato