همسایه فوق جهنمی در Hellish Neighbours

همسایه فوق جهنمی در Hellish Neighbours

چه گیمر حرفه ای باشید و چه نه، امکان ندارد نام بازی Neighbours from Hell یا همسایه جهنمی به گوشتان نخورده باشد. عنوان بسیار موفق استودیوی JoWood (که امروز تحت عنوان Nordic Games کار خود را ادامه می دهد) شما را در نقش یک پسر مردم آزار اما دوست داشتنی قرار می داد تا دمار از روزگار همسایه زشت و تنبلش دربیاورد.

استودیوی LUROMProduction به تازگی این عنوان خاطره انگیز  را برای سیستم عامل اندروید بازسازی کرده که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت. با دیجیاتو همراه باشید. 

همان طور که حتما به خاطر دارید، هدف شما در بازی گذاشتن تله برای همسایه و مخفی شدن از دست اوست. بعد از مخفی شدن باید منتظر بنشینید تا همسایه بی نوا در دام شما گرفتار شده و از عصبانیت به مرز دیوانگی برسد، در این صورت می توانید در گوشه ای به ریش همسایه بیچاره بخندید و مرحله را به اتمام برسانید.

14

البته Hellish Neighbours یک عنوان رسمی از سازنده اصلی بازی نیست و استودیوی لوروم تنها نسخه اول بازی را برای سیستم عامل اندروید پورت کرده است. البته این نسخه پورت شده خالی از عیب نیست و به احتمال زیاد با باگ های متعددی در هنگام بازی رو به رو شوید، با این حال در صورت استقبال کاربران عرضه بروزرسانی بازی و همچنین ساخت آن برای سیستم های عامل iOS و ویندوزفون نیز محتمل است.

اگر دوست دارید که با این سری بازی فوق العاده تجدید خاطرات کنید پیشنهاد می کنیم همین حالا Hellish Neighbours را برای گجت های اندرویدی تان دانلود کرده و از اذیت و آزار همسایه بدترکیب بازی لذت ببرید.

Hellish Neighbours
  • Hellish Neighbours
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: LUROMproduction
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴۴ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۴۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato