کیت توسعه نرم افزاری اکس باکس وان در فضای آنلاین لو رفت

کیت توسعه نرم افزاری اکس باکس وان در فضای آنلاین لو رفت

کیت توسعه نرم افزاری اکس باکس وان به همراه اطلاعات آن دیروز در فضای مجازی لو رفت. به لطف این کیت توسعه دهندگان نرم افزاری می توانند بدون دریافت مجوز از مایکروسافت اپلیکیشن ها و بازی های مختلف را برای این پلتفرم بسازند.

برخلاف ویندوز یا پلتفرم های مبتنی بر ویندوز فون، پلتفرم اکس باکس وان کاملا بسته است و تنها توسعه دهندگان انتخاب شده که تأیید مایکروسافت را هم دریافت کرده اند می توانند برای آن بازی و اپلیکیشن ارائه نمایند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

مایکروسافت پس از تأیید توسعه دهندگان منتخب، کیت توسعه نرم افزاری و کنسول توسعه دهنده اکس باکس وان را در اختیار آنها قرار می دهد.

حال خبر رسیده که کیت مذکور به همراه کلیه اسناد و اطلاعات آن در فضای آنلاین لو رفته است و به این ترتیب هر توسعه دهنده نرم افزار می تواند در ساخت بازی و اپلیکیشن برای این کنسول بازی مشارکت نماید، اما قرار دادن محصول کار در اکس باکس استور منوط به دریافت مجوز از مایکروسافت خواهد بود.

ممکن است که به دنبال درز این خبر در فضای آنلاین، توسعه دهندگان اقدام به ایجاد یک انجمن غیر رسمی برای ساخت بازی نمایند و هکرها هم راهی را برای بارگزاری اپلیکیشن ها و بازی های تأیید نشده روی اکس باکس پیدا کنند و در نهایت هر فردی بتواند بازی مورد نظر خود را ساخته و آن را با سایر کاربران اکس باکس وان به اشتراک بگذارد.

نظر شما در مورد درز این خبر چیست؟

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato