ساعت هوشمند اپل در اروپا زودتر رونمایی می شود

ساعت هوشمند اپل در اروپا زودتر رونمایی می شود

براساس آپدیتی که در سایت های رسمی اپل در اروپا منتشر شده است، ساعت هوشمند این کمپانی زودتر از موعد مقرر رونمایی خواهد شد.

پیشتر، سایت های اروپایی اعلام کرده بودند که اسمارت واچ اپل در سال ۲۰۱۵ رونمایی می شود و حال خبرها حکایت از آن دارد که زمان این رخداد کمی جلو افتاده و در اوایل سال جدید باید انتظار رویت آن را داشته باشیم و سایت اپل در ایالات متحده آمریکا نیز این مسأله را تأیید می کند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

بله، امروز می تواند همان «اوایل سایل ۲۰۱۵» باشد اما به نظر می رسد که اپل نمی خواهد همزمان با دیگر کمپانی های حاضر در CES 2015 محصول جدید خود را رونمایی کند و بازخورد خبری این رخداد را با دیگر رقبایش قسمت کند.

منطقی ترین زمان برای رونمایی از این ساعت که شایعاتی هم در مورد آن شنیده شده، ۱۴ فوریه خواهد بود. گفتنی است که اپل اسمارت واچ جدیدش را در یکی از نمایشگاه های مد پاریس رونمایی کرده و آن را به عنوان نوعی زیورآلات و کالای مد تبلیغ کرده بود.

تیم کوک مدیر عامل اپل  اعلام کرده است که اپل واچ می تواند نقطه عطفی در تاریخ ساعت های هوشمند باشد. برخی تحلیلگران وال استریت هم مدعی شده اند که فروش این محصول از مرز ۳۰ میلیون عدد خواهد گذشت و برخی هم اظهار داشتند که این رقم بیش از اندازه محافظه کارانه است.

نظرات ۲۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato