رونمایی از کفی کفش هوشمند Digitsole در CES 2015

رونمایی از کفی کفش هوشمند Digitsole در CES 2015

ایده ساخت کفی هوشمند برای کفش، هم عجیب است و هم تا حدودی مضحک، چراکه در صورت محقق شدن این ایده، شمردن تعداد قدم ها تنها کاری است که احتمالا از عهده آنها بر خواهد آمد.

اما نظرتان در مورد کفی هایی که می توانند انگشتانتان را گرم کنند چیست؟ در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا بیشتر در مورد این فناوری بدانید.

در نمایشگاه CES امسال نوعی کفی هوشمند به نام Digitsole رونمایی شد. شاید فناوری به کار گرفته شده در این محصول تأثیر قابل توجهی بر جهان پیرامون مان نداشته باشد و با پرداخت ۲۰۰ دلار برای خرید آنها تغییر محسوسی در زندگی مان رخ ندهد اما عملکرد این کفی درست طبق گفته کمپانی سازنده اش است.

با قرار دادن این کفی ها در داخل کفش خود، انگشتان تان به تدریج شروع به گرم شدن می کنند و احتمالا تا حد برشته شدن پیش می روند!

طبق ادعای شرکت سازنده دمای این کفی ها می تواند تا ۱۲۰ درجه فارنهایت افزایش یابد و باتری آن هم که از طریق یو اس بی شارژ می شود تا ۶ الی ۹ ساعت دوام می آورد.

البته ناگفته نماند که از طریق اپلیکیشن اندرویدی یا iOS طراحی شده برای آن می توانید دمای کفی ها را کم یا زیاد کنید. این محصول مبتکرانه همچنین قابلیت اندازه گیری تعداد گام ها و کالری های سوزانده شده شما را هم دارد.

زمزمه ساخت این کفی های خلاقانه نخستین بار سه ماه پیش مطرح شد و حالا کمپانی فرانسوی سازنده آن به نام GlaGla اعلام کرده که آماده دریافت سفارش از سوی علاقمندان است.

IF IF IF IF IF IF IF IF IF

 

mozando.com-ces-banner

نظرات ۳۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato