سامسونگ دو نسخه از گلکسی اس ۶ و یک ساعت هوشمند را تا ماه مارس معرفی می کند

سامسونگ دو نسخه از گلکسی اس ۶ و یک ساعت هوشمند را تا ماه مارس معرفی می کند

در سال ۲۰۱۴ سامسونگ با کاهش سود مواجه شد. و همین مساله باعث می شود این شرکت به فکر سال ۲۰۱۵ و بازگردانی سود از دست رفته در این سال باشد. هر چند که این شرکت کماکان جایگاه اول را در بازار تلفن های هوشمند در دست دارد، اما در مقایسه با سال ۲۰۱۳، کاهش ۳۰ درصدی سود در ۲۰۱۴ را به خود دیده است.

گلکسی اس ۶ از مهمترین گجت های ۲۰۱۵ است که همه انتظار عرضه آن در این سال را داشته اند. و به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد در ۲۰۱۵ دو مدل متفاوت Galaxy S6 را عرضه کند. یک مدل ساده و یک مدل با گوشه هایی شبیه گلکسی نوت اج. البته احتمالا در گلکسی اس ۶ که لبه دار عرضه خواهد شد، دو لبه در دو سمت گوشی وجود دارد.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

با توجه به محبوبیت نسبی گلکسی نوت اج، به نظر می رسد یک مدل تازه از سامسونگ که به جای یک نمایشگر دو نمایشگر در دو سمت خود داشته باشد، بتواند در سال جاری جذابیت بیشتری برای خریدارن بالقوه مدل اج داشته باشد.

همچنین طبق خبری که سایت بیزینس اینسایدر منتشر کرده سامسونگ علاوه بر معرفی دو مدل مذکور در نمایشگاه موبایل بارسلونا یا MWC در ماه مارس، قصد معرفی یک ساعت هوشمند را نیز دارد. بیزینس اینسایدر جزئیاتی در خصوص موبایل ها و ساعت هوشمند سامسونگ در این نمایشگاه منتشر نکرده است.

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato