جنگ دزدان دریا در Pirate Bash

جنگ دزدان دریا در Pirate Bash

DeNA Corp یکی از ناشران قدیمی و مطرح بازی های موبایل محسوب می شود. این کمپانی بازی سازی ژاپنی تاکنون حامی و ناشر بازی های بسیار مطرحی همچون AntSmasher، Star Wars و Godus برای پلتفرم های موبایل بوده و با قدرت روند رو به رشد خود را ادامه می دهد.

Pirate Bash توسط یکی از استودیوهای زیرمجموعه دنا به نام NGMOCO طراحی شده و شما را با سفر در اقیانوس های بی کران با دزدان دریایی همراه می کند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

Pirate Bash یک عنوان استراتژی نوبتی و یک بازی مبارزه از راه دور است. سبک بازی تقریبا مشابه سری بازی های Worms بوده با این تفاوت که به جای کنترل کرم های جنگجو، دزدان دریایی را بر روی عرشه کشتی شان کنترل خواهید کرد.

روند بازی بدین صورت است که شما از بین کاراکترها، تیمی از دزدان دریایی را بسته به مهارت هایشان انتخاب کرده و سوار بر کشتی، به محل مبارزه هدایت می شوید. هر دنیای بازی دارای چند مرحله بوده و در هر مرحله، باید به نوبت به سمت دشمنان آن مرحله بشکه های انفجاری و توپ و نیزه و ... پرتاب کنید.

unnamed (1)

این مبارزه نوبتی تا جایی ادامه می یابد که تمام دشمنان شما نابود شده تا بتوانید به مراحل بعدی بروید. دزدان دریایی شما از لحاظ مهارت ها و اسلحه قابل ارتقا هستند. هر چقدر به مراحل بالاتر بروید، دشمنان شما پرتعداد تر و قدرتمند تر می شوند، بنابراین باید سعی کنید که با جمع آوری آیتم های مخفی و ارتقای یارانتان، با تمام قوا به میدان مبارزه پا بگذارید.

بازی دارای حالت آنلاین و مبارزات PvP نیز هست که با ورود به آنها، می توانید با گیمرهای نقاط مختلف دنیا به مبارزه بپردازید و با صعود در جدول رده بندی، برای خود شهرتی دست و پا کنید.

Pirate Bash از گرافیک کارتونی زیبایی بهره می برد و با وجود مراحل متنوع و بسیار زیاد، از ارزش سرگرمی بالایی برخوردار است. پیشنهاد می کنیم حتما گیم پلی مهیج آن را در سیستم عامل iOS و اندروید تجربه کنید.

Pirate Bash
  • Pirate Bash
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .DeNA Corp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۳.۲ / ۶۸ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato