قیمت اکس باکس وان مجددا کاهش یافت

قیمت اکس باکس وان مجددا کاهش یافت

در جریان تعطیلات سال نو که مایکروسافت کاهش ۵۰ دلاری قیمت را برای Xbox One تعیین کرده بود قیمت این محصول به ۳۴۹ دلار رسید. حرکتی موثر که باعث شد فروش ایکس باکس وان در ماه دسامبر از پلی استیشن ۴ پیشی بگیرد.

پیرو این موفقیت، مایکروسافت که پس از پایان دوره تعطیلات سال نو قیمت را به ۳۹۹ دلار، قصد دارد این کنسول را از فردا دوباره با قیمت ۳۴۹ دلار عرضه کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مایکروسافت با تبلیغ این کار با عناوینی مثل New Promotion و Special Price سعی دارد فروش این محصول را افزایش دهد. اما همزمان، پیرو استفاده از این عناوین مشخص نیست مایکروسافت قصد دارد در آینده نزدیک دوباره به قیمت های اصلی برگردد یا خیر. همچنین مایکروسافت مشخص نکرده که این قیمت ها مخصوص بازار آمریکا هستند یا در کل دنیا اعمال می شوند.

در کنار این کاهش قیمت، مایکروسافت اعلام کرده که این بهترین کاهش قیمت پس از تعطیلات سال نو خواهد بود. بدین ترتیب فروش ایکس باکس وان می تواند دوباره بالای PS4 قرار گیرد.

با وجود اینکه سونی توانست ۱۰ میلیون کنسول پلی استیشن ۴ را در ماه آگوست گذشته به فروش برساند، ایکس باکس وان نتوانست در بازه زمانی مشابه به رقمی قابل توجه در برابر کنسول سونی برسد. همچنین نینتندو نیز توانست بدون کاهش قیمت و تخفیفی خاص، بهترین فروش خود را در ماه گذشته تجربه کند.

مایکروسافت امیدوار است که با کاهش قیمت ها بتواند مشتریان کنسول ۴۹۹ دلاری خود را با قیمت تازه ۳۴۹ دلاری به سمت خود جذب کند.

با انتشار آمار کامل NPD در روزهای آینده در دیجیاتو گزارش کاملی از فروش کنسول های بازی در ماه دسامبر مطالعه کنید.

نظرات ۳۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato