آیا گلکسی تب 5 با نمایشگر 9.7 اینجی عرضه می شود؟

آیا گلکسی تب 5 با نمایشگر 9.7 اینجی عرضه می شود؟

ماه گذشته در خبرها اعلام شد که سامسونگ مشغول کار روی یک تبلت جدید با شماره مدل SM-T555 است که احتمالا به خانواده گلکسی تب ۵ تعلق دارد.

حالا به لطف اطلاعاتی که در سایت هندی Zauba (وبسایتی برای رهگیری مرسولات وارداتی و صادراتی) منتشر شده می توان دریافت که تبلت یاد شده دارای یک نمایشگر ۹-۷ اینچی است که اقدامی کاملا جدید از سوی کمپانی سازنده اش محسوب می شود.

متأسفانه در حال حاضر جزئیات زیادی در مورد این تبلت جدید در دست نیست با این همه می توان مشخصات آن را حدس زد، مثلا اینکه احتمال می رود نسبت تصویر SM-T555 همچون آی پد ایر ۹.۷ اینچی به جای رقم ۱۶ به ۹ از نوع ۴ به ۳ باشد.

علاوه بر نمایشگر محصول یاد شده، گفته می شود که سامسونگ در نظر دارد یک گلکسی تب ۵ هفت اینچی را نیز عرضه کند که با نگاهی به سری تب ۴ که در سال گذشته وارد بازار شدند پیش بینی می شود که یک مدل ۸ اینجی نیز به سری Galaxy Tab 5 افزوده شود.

البته باید یادآور شویم که سامسونگ تاکنون هیچگونه سخنی در مورد عرضه گجت های یاد شده به میان نیاورده، با این همه احتمال آنکه به زودی شاهد رونمایی از این محصولات باشیم نیز زیاد است چراکه از خرداد گذشته تاکنون هیچ تبلت جدیدی از سوی سامسونگ معرفی نشده است.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato