جزئیات آپدیت جدید اکس باکس وان اعلام شد

جزئیات آپدیت جدید اکس باکس وان اعلام شد

پس از تعطیلات کریسمس تا به امروز، اکس باکس وان آپدیتی نداشت و حالا مایکروسافت به وعده هایی که پیشتر داده بود عمل کرد و تعدادی ویژگی بسیار مهم را به کنسول اش اضافه کرد.

Larry Hryb، ملقب به میجر نلسون امروز طی ویدیویی که در وبلاگ خود منتشر کرد، اطلاعات جامعی از این آپدیت در اختیار کاربران قرار داد. زمان اتصال کنترلر به کنسول تقریبا ۲ ثانیه کاهش یافته که زمان چشم گیری است. هر بازی حالا پروفایل مخصوص به خود را دارد که می توان اطلاعات مفیدی را آنجا پیدا کرد.

در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در این رابطه آمده است. با دیجیاتو همراه باشید.

در Game Hub، می توانید اطلاعات مربوط به هر بازی را دریافت کرد و دید که دوستان تان در این بازی چه کارهایی انجام داده اند. توسعه دهندگان می توانند پروفایل بازی خودشان را مدیریت کنند و در تعامل بیشتر با کاربران باشند.

در زیر می توانید لیست کامل تغییرات را مطالعه کنید:

  • بهبود کنترلر: پیش از این ۴ الی ۵ ثانیه طول می کشید تا کنترلر به کنسول وصل شود اما حالا این زمان به دو ثانیه کاهش یافته. آپدیت کنترلر باید به صورت دستی از درون تنظیمات انجام شود (آموزش آن در ویدیوی زیر آمده).
  • هاب بازی ها: هر بازی پروفایل مخصوص به خود را خواهد داشت و کاربر با مراجعه به هاب بازی مورد نظر می تواند فعالیت خود و دوستان اش را در این بازی زیر نظر بگیرد.
  • آپدیت پارتی چت: به طور کلی عملکرد این بخش بهبود یافته و امکانات جدیدی به آن اضافه شده تا اتصال با ثبات میان کاربران برقرار شود.
  • اضافه شدن تصاویر پس زمینه و شفاف شدن کاشی ها: تصاویر پس زمینه در آپدیت قبلی اضافه شدند و حالا علاوه بر اینکه ظاهرشان نسبت به گذشته بهبود یافته، به تعدادشان هم افزوده شده است.
  • آپدیت های بخش مربوط به تلویزیون: بخش تلویزیونی اکس باکس وان حالا در کشورهای بیشتری در دسترس است که با مراجعه به لینک منبع می توانید لیست این کشورها را مشاهده کنید.

از طریق ویدیوی زیر می توانید شیوه آپدیت فرمویر کنترلر اکس باکس وان خود را فرا بگیرید و مروری بر گفته های میجر نلسون داشته باشید.

نظرات ۲۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato