ارائه بخش هایی از آپدیت ویندوز 10 برای تلفن های قدیمی تر و اقتصادی ویندوز فونی

ارائه بخش هایی از آپدیت ویندوز 10 برای تلفن های قدیمی تر و اقتصادی ویندوز فونی

روز گذشته جو بلفیوره توئیتی را ارسال کرد که حاکی از خبرهای امیدوار کننده ای برای مالکان تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوز ۸.۱ با ۵۱۲ مگابایت رم بود.

دارندگان این گجت ها احتمالا پس از رونمایی ویندوز ۱۰ تصورشان این بوده که آپدیت جدید را دریافت نخواهند کرد و به طور کامل از لیست مایکروسافت خط می خورند اما بلفیوره در توئیت خود اعلام کرده که کمپانی متبوعش مشغول کار است تا این گروه از کاربران را نیز به جمع استفاده کنندگان از ویندوز ۱۰ بیافزاید.

در ادامه این خبر با دیجیاتو همراه باشید.

این بدان معنا خواهد بود که محبوب ترین اسمارت فون مبتنی بر ویندوز فون یعنی لومیا ۵۲۰ که تا جولای سال گذشته (خرداد ماه ۱۳۹۳) ۱۲ میلیون عدد از آن در سراسر دنیا فعال شده است نیز این آپدیت را دریافت خواهد کرد.

اما پیش از خوشحالی تان باید بگوییم که بر اساس توئیت بلفیوره این تلفن های اقتصادی تنها بخشی از امکانات آپدیت ویندوز ۱۰ را دریافت خواهند کرد.

وی همچنین با ارسال توئیت دیگری اعلام کرد که زمان دریافت آپدیت بر حسب مدل دستگاه می تواند متغیر باشد. به گفته او پس از اجرایی شدن طرح اینسایدر تنها «برخی از مدل ها» پشتیبانی خواهند شد و با گذر زمان این برنامه نیز وسعت بیشتری خواهد یافت.

در پایان، این مدیر عالی رتبه مایکروسافت توئیت دیگری را ارسال نموده و اظهار داشت که بیلد اینسایدر ویندوز ۱۰ احتمالا در همین ماه ارائه خواهد شد. گفتنی است که در حال حاضر این سیستم عامل مراحل تست داخلی را پشت سر می گذارد.

Tweet-from-Microsofts-Belfiore-could-be-good-news-for-those-with-an-entry-level-Windows-Phone-8.1-handset.jpg

Tweet-from-Microsofts-Belfiore-could-be-good-news-for-those-with-an-entry-level-Windows-Phone-8.1-handset (1) Tweet-from-Microsofts-Belfiore-could-be-good-news-for-those-with-an-entry-level-Windows-Phone-8.1-handset

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato