نسل بعدی تبلت و تلفن هوشمند نکسوس توسط هوآوی و ال جی تولید خواهند شد [شایعه]

نسل بعدی تبلت و تلفن هوشمند نکسوس توسط هوآوی و ال جی تولید خواهند شد [شایعه]

روز گذشته شاهد شایعاتی بودیم که خبر از همکاری گوگل با یک شرکت چینی به منظور تولید نسل بعدی تلفن هوشمندش موسوم به نکسوس می دادند. در این بین گمانه زنی هایی نیز صورت گرفته بود که این شریک چینی می تواند یکی از سه شرکت بزرگ هوآوی، لنوو و یا شیائومی باشد.

اما امروز این شایعه وجهی دیگر نیز پیدا کرده و حالا گفته می شود غول دنیای جستجو مانند سال قبل قصد دارد دو دیوایس نکسوس را به کاربرانش ارائه نماید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس اطلاعات به بیرون درز یافته به نظر می آید کمپانی که در پشت پرده ی تولید تلفن های هوشمند نکسوس ۴ و البته ۵ قرار داشته، یعنی ال جی، یکی از برندهای برگزیده گوگل برای تولید ابزار نکسوسی نسل بعد این شرکت بوده و مسئولیت ساخت و مونتاژ گجت دیگر نیز به هوآوی که تا کنون هیچگونه سابقه همکاری با همتای آمریکاییش نداشته سپرده شده.

تا اینجای کار حدس بر این است که تولید موبایل پرچمدار بعدی گوگل به کره ای ها واگذار خواهد شد و چینی ها نیز باید وظیفه ی ساخت تبلت نکسوس آتی را بر عهده گیرند. هر چند که سپرده شدن این امر به دست هوآوی سبب گشته از همین الان برخی منابع خبری آن را تصمیمی اشتباه دانسته و در قبالش موضع گیرند.

همچنین در شایعه ای دیگر ذکر گشته که شاید اهالی مانتین ویو در تلفن هوشمند بعدی خودشان دیگر از چیپست های کوالکام استفاده نکرده و چیپست ساخته شده توسط یکی از کمپانی هایی که مسئولیت تولید به آنها واگذار گشته را در محصول نهایی به کار گیرند. با این تفاسیر بعید نیست در نکسوس های بعدی شاهد حضور یکی از چیپست های Kirin هوآوی و یا NUCLUN ال جی باشیم.

نظر شما چیست؟ در صورتیکه این شایعات صحت داشته باشند فکر می کنید نکسوس های بعدی می توانند به موفقیت دست یابند و یا خیر؟

نظرات ۳۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato