همه چیز درباره آیفون 13
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به MWC 2015 می رود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به MWC 2015 می رود

این روزها تب کنگره جهانی موبایل در دنیای فناوری داغ است. همین وضعیت در کشور ما نیز برقرار بوده و بسیاری از کارشناسان، مسئولان، کاربران و مخاطبان تکنولوژی پیگیر این رویداد جهانی هستند. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز همراه با هیاتی در کنگره جهانی موبایل که ۱۱ تا ۱۴ اسفند در بارسلون اسپانیا برگزار می شود، شرکت می کند.

محمود واعظی که به دعوت رسمی مدیر MWC در این کنگره شرکت می نماید، علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای فناوری همراه، در حاشیه این رویداد مهم با برخی از وزرای ارتباطات کشورهای حاضر در اجلاس دیدار کرده و ملاقات های دو جانبه خواهد داشت.

با توجه به حضور هزاران مدیر اجرایی بخش ارتباطات از سراسر جهان در این رویداد، شرکت در این کنگره فرصت مغتنمی جهت بحث و مذاکره با مقامات و شخصیت های کشورها و صنعت جهانی موبایل در قالب موضوعات ویژه رگولاتوری است که توسعه تلفن همراه را در کشور ساماندهی می کند.

از جمله موضوعات مهم دستور کار همایش های کنگره جهانی موبایل، انتخاب برنده جایزه رهبری دولتی تلفن همراه است. در MWC سال گذشته ۱۳۹ هیأت دولتی و نهاد بین المللی به همراه بیش از یک هزار فعال صنعت موبایل در این رویداد مهم شرکت کردند.

بنا بر اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در غرفه کشورمان برخی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه خدمات همراه ارائه خواهد شد.

اخبار مربوط به نمایشگاه MWC 2015 را در اینجا دنبال کنید
taxiyab

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato