همه چیز درباره آیفون 13
نسخه های جدیدی از Wunderlist برای آیفون، اندروید و مک عرضه خواهد شد

نسخه های جدیدی از Wunderlist برای آیفون، اندروید و مک عرضه خواهد شد

اپلیکیشن محبوب Wunderlist که برای مدیریت کارهای روزمره طراحی شده، امروز با طراحی جدیدی برای آیفون، اندروید و مک بروزرسانی خواهد شد. نسخه جدید دارای رابط کاربری ساده تر، دکمه های جدید برای اضافه نمودن کارها یا فهرست ها و همچنین پشتیبانی از فولدرهاست که به گفته شرکت سازنده، از جمله امکاناتی بوده که بیشترین تقاضا را در میان کاربران داشته است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

نسخه آیفون Wunderlist به قابلیت Quick Add مجهز خواهد شد که به صورت خودکار، رویدادهای مورد انتظار و یادآورها را با تشخیص و پردازش صدای کاربر به فهرست کارها می افزاید. همچنین نسخه اندروید Wunderlist برای هماهنگی با طراحی متریال اندروید ۵ دوباره از نو طراحی شده است.

این بروزرسانی اولیه، فقط بخشی از بروزرسانی های متعددی است که کمپانی سازنده برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته است. ماه گذشته، مدیر عامل Wunderlist آقای کریستین ربر در مصاحبه با وبسایت ورج اذعان داشت که هدف امسال شرکتش، "هوشمندتر کردن محصول" و تبدیل آن از یک لیست انجام کارها به یک دستیار مجازی است.

بروزرسانی هایی که به آن ها اشاره شد امروز در اختیار کاربران آیفون، اندروید و مک قرار خواهند گرفت. Wunderlist اعلام کرده که کلیه نسخه ها از فولدرها پشتیبانی خواهند کرد و قابلیت Quick Add در آینده ای نزدیک در تمامی آنها در دسترس خواهد بود.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato