آیا ورود کهکشانی های جدید سامسونگ، باعث کاهش آمار فروش آیفون ها خواهد شد؟

آیا ورود کهکشانی های جدید سامسونگ، باعث کاهش آمار فروش آیفون ها خواهد شد؟

آیفون های جدید اپل در سال گذشته رونمایی شدند و از آن زمان به بعد، به شکل کامل بر بازار اسمارت فون ها چیره شده اند. سازمان Morgan Stanley اعتقاد دارد که موبایل اپل، در سه ماهه اول سال میلادی جاری، به فروش ۵۴ میلیون دستگاه دست پیدا خواهند کرد. این سازمان باور دارد تلفن های هوشمند سامسونگ به دلیل دیر از راه رسیدنشان، نمی توانند عرصه رقابت را در دوره بعدی نیز بر آیفون تنگ کنند اما در آینده، این شرایط تغییر خواهد کرد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

عرضه اسمارت فون های سامسونگ در روز دهم آوریل خواهد بود و در تاریخ مذکور، اسمارت فون های این شرکت در ۲۰ کشور برای خرید موجود خواهند بود. از سوی دیگر، چند ماهی هم طول خواهد کشید تا غول کره ای بتواند عرضه ی هر دو اسمارت فون را به بازارهای بیشتر نقاط جهان برساند؛ صرفا پس از انجام این کار است که سامسونگ می تواند در برابر فروش بسیار زیاد آیفون های اپل، ایستادگی کند.

سازمان Morgan Stanley اعتقاد دارد در دوره ی بعدی اما اوضاع و شرایط موجود، تغییر خواهند کرد؛ باورها بر این است که گلکسی اس ۶ می تواند فروش محصولات اپل را کاهش داده و خود را به بالای جدول فروش برساند.

این محصول توانست در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۵، تحسین بسیاری از کاربران و رسانه ها را برانگیزد؛ باید منتظر مانده و ببینیم که آیا شاهد فروش بسیار بالای گلکسی اس ۶ و برادرش، Edge خواهیم بود و آیا اسمارت فون های جدید سامسونگ خواهند توانست به آمار فروش بسیاری بالای آیفون ها پایان دهند یا خیر.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato