مصاف هیولاهای فضایی در بازی Outernauts: Monster Battle

مصاف هیولاهای فضایی در بازی Outernauts: Monster Battle

Insomniac Games استودیوی کارکشته ای است که زمانی، عمده شهرت خود را مدیون وفاداری اش به سونی و ساخت عناوین انحصاری همچون Resistance و Ratchet & Clank بود.

اما این رویه از سال ۲۰۱۲ دچار تغییر شد و این وفاداری پایدار نماند. Outernauts در همان سال برای iOS عرضه شد و به محبوبیت چشمگیری رسید، و حالا پس از دو سال در اختیار کاربران گجت های اندرویدی قرار گرفته است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Outernauts در ابتدا قرار بود که صرفا یک بازی فلش برای کاربران فیسبوک باشد. اما المان های نقش آفرینی در آن چنان قدرتمند بود که از قالب یک بازی تحت وب درآمد و برای iOS و اندروید نیز عرضه شد.

XKrx82_JGFlulb22ZfhTYaHsGT2Qh9RHCakm6X4vzgCpnmySpMcy-vqAvHra0OpcTv4=h900

روند بازی بر خلاف ظاهرش، بسیار ساده است و هدف شما در آن، جمع آوری تیمی از هیولاهای کوچک، بردنشان به میدان مبارزه، ارتقای مهارت ها و سپس ساختن یک هیولای عظیم الجثه و مهارناپذیر از آنهاست.

مبارزات آنلاین به صورت PvP دنبال می شوند و از قاعده سری بازی های فاینال فانتزی (استراتژی نوبتی یا Turn Based) برای نبردها پیروی می کنند.

نکته شایان توجه در مورد Outernauts، طراحی محیط و کاراکترهاست که همگی به صورت دستی و در نهایت ظرافت و زیبایی صورت گرفته و بازی در صفحات موبایل را به تجربه ای بی نظیر و لذت بخش تبدیل کرده است.

برای آشنایی بیشتر با سبک و سیاق بازی، دعوت می کنیم که به تماشای تریلری کوتاه از گیم پلی بازی بنشینید.

Outernauts: Monster Battle
  • Outernauts: Monster Battle
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Insomniac Games, Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۸.۶ / ۱۱۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato