عنوان بعدی در سری Assassin's Creed با نام Syndicate به زودی رونمایی می شود

عنوان بعدی در سری Assassin's Creed با نام Syndicate به زودی رونمایی می شود

Assassin's Creed بعدی، قرار است در این هفته توسط یوبیسافت رسما رونمایی شود. چند ماه پیش، وبسایت کوتاکو تصاویری منتشر کرد که معرف Assassin's Creed جدید بود. پس از انتشار تصاویر، یوبیسافت ساخت این عنوان را تائید نمود اما برای دریافت اطلاعات بیشتر، لازم بود که چند ماهی صبر کنیم.

در نهایت، Assassin's Creed جدید که ابتدا با نام Victory شناخته می شد و حالا گویا Syndicate نام گرفته، قرار است در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه (چهارشنبه شب) رونمایی شود.

اطلاعاتی که اخیرا به دست وبسایت Polygon رسیده، نام رسمی بازی و همچنین نام کاراکتر اصلی را تائید می کند. Jacob Frye، شخصی است که در Syndicate وی را کنترل می کنیم. هم اکنون، روی وبسایت اصلی یوبیسافت تیزر انیمیشنی کوتاهی قرار گرفته که در کنار آن عبارت «ظلم و ستم باید پایان یابد» حک شده است.

با این حال، ورژن ایالات متحده این وبسایت پیام های دیگری به همراه دارد. علاوه بر عبارات به نمایش درآمده، صداهایی نیز در پس زمینه به گوش می رسد که یادآور دوران ویکتوریا انگلستان است.

طبق تصاویر پیشین که از بازی دیدیم (و البته نام قبلی)، می دانیم که این بار قرار است به لندن سفر کرده و دوران ویکتوریا را با چشم ببینیم. Assassin's Creed Unity در زمان انقلاب فرانسه رخ می داد و پیش از آن نیز سری Assassin's Creed به آمریکای شمالی، ایتالیا، ترکیه و چندین کشور دیگر رفته بود. انتظار می رود که Assassin's Creed Syndicate در نوامبر ۲۰۱۵ برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شود.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato