توئیتر بالاخره اپلیکیشن پریسکوپ را به اندروید آورد

توئیتر بالاخره اپلیکیشن پریسکوپ را به اندروید آورد

اپلیکیشن پریسکوپ که ماه گذشته توسط توئیتر خریداری شد، پس از گذشت حدودا دو ماه از عرضه برای سیستم عامل iOS امروز در اختیار کاربران اندروید قرار گرفت. نسخه اندرویدی پریسکوپ نیز همچون نسخه iOS، ویدئوهای زنده را برای سایر افراد دارای حساب کاربری در این شبکه مخابره می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

استقبال از نسخه iOS پریسکوپ تاکنون بی نظیر بوده، طوری که تنها در ده روز اول عرضه به رکورد یک میلیون بار دانلود رسید. نسخه اندرویدی اپ یاد شده فهرستی از ویدئوهای زنده و در حال پخش از دوستانی که دنبالشان می کنید را به نمایش در می آورد (در اولین بازدید از پریسکوپ، اپلیکیشن بسته به کسانی که در توئیتر دنبال می کنید افرادی را برای دوستی به شما پیشنهاد خواهد داد).

اگر هیچ یک از دوستان شما در حال مخابره ویدئو نباشد، می توانید با سوایپ صفحه به راست به منوی ویدئوهای زنده عمومی پریسکوپ رفته و از اتفاقات سراسر دنیا باخبر شوید.

Browse--Prebroadcast.0

با یک سوایپ دیگر، به صفحه سوم می رسید که در آن می توانید محبوب ترین کاربران پریسکوپ را مشاهده کنید. ضمنا در همین صفحه قادرید به حساب کاربری خود و فیلد جستجوی افراد بر اساس نام دسترسی داشته باشد.

بزرگترین تفاوت نسخه iOS و اندروید پریسکوپ به نحوه شروع یک ویدئوی زنده بر میگردد. در اندروید برای شروع یک پخش زنده یک دکمه بزرگ قرمز رنگ (برگرفته از طراحی متریال) ظاهر می گردد که بایستی روی آن اشاره کنید. تفاوت دیگر این است که اگر هنگام مخابره یک ویدئو به اپلیکیشن دیگری سوئیچ کنید، قادرید با اشاره بر آیکن پریسکوپ در نوار اعلان ها دوباره به پخش زنده بازگردید.

Settings--Typing 1

Persicope هم اکنون در گوگل پلی برای گجت هایی که از اندروید 4.4 (کیت کت) به بالا پشتیبانی می کنند قابل دریافت است.

Periscope
  • Periscope
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Twitter
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 8.1 مگابایت

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.