استودیو Dreamrain از بازی War Machine رونمایی کرد [اختصاصی]

استودیو Dreamrain از بازی War Machine رونمایی کرد [اختصاصی]

چرخش بازار بازی های داخلی به سمت و سوی موبایل سبب شده که تیم های متعددی از بسترهای موجود بهره برده و عناوین خود را به شیوه مناسب تر به دست مصرف کنندگان برسانند.

تیم DreamRain که طی یک سال گذشته در حال ساخت و توسعه بازی War Machine و دو بازی موبایل دیگر بوده، به موعد انتشار اولین بازی مهم خود نزدیک می شود و تیزرهای منتشر شده نشان از کیفیت بالای ساخت بازی می دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ماشین جنگی ساختار ساده و آشنایی دارد و قرار نیست گیم پلی پیچیده آن، تنها گیمرها را به سوی خود جلب کند. اگرچه استودیو DreamRain از بازی های بزرگی چون سری Twisted Metal الهام بسیاری گرفته اند اما یک بازی کنسولی با بازی موبایل قابل قیاس نیست. ماشین جنگی تا حد امکان ساده طراحی شده تا کاربران بیشتری را به سوی خود جلب کند.

گفته شده که این عنوان تا کمتر از یک ماه آینده و در اواسط تیر ماه به صورت رسمی منتشر شده و مرتبا بسته های بروزرسانی مختلفی برای آن ارائه خواهد شد. در نسخه ابتدایی، ۵ ماشین با ظواهر و ویژگی های مختلف در دسترس کاربران خواهد بود اما تعداد وسایل نقلیه به مرور زمان افزایش خواهد یافت.

در ضمن، باید توجه داشت که War Machine به طور کل تجربه ای اینترنت محور است و کاربران در بستر اینترنت می توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند. طی آپدیت های بعدی، نقشه ها و زمین های متنوع دیگری نیز به بازی افزوده خواهد شد.

این عنوان به وسیله موتور بازی سازی یونیتی (ورژن ۴.۶) ساخته شده و به زودی از طریق کافه بازار برای تلفن های همراه اندرویدی در دسترس خواهد بود. تیزر زیر دومین تیزر منتشر شده از بازی است که به صورت انحصاری در اختیار دیجیاتو قرار گرفته. توجه داشته باشید که تیزرهای انیمیشنی قرار نیست بیانگر گرافیک داخل بازی باشند.

برای کسب اطلاعات و مشاهده تصاویر و ویدیوهای بیشتر می توانید به اکانت اینستاگرام بازی به آدرس WarMachineGame مراجعه کنید.

Junk_Cadilak.1 (00050)01111

Light Armor

Nissan01

P01_Cars (00430)

Pic03

Train With Logo

Van

Volex

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato