همه چیز درباره آیفون 13
اپل در پی استفاده کاربردی از لوگوی خود در محصولاتش است

اپل در پی استفاده کاربردی از لوگوی خود در محصولاتش است

لوگویی که در بخش پشتی مک بوک، آی مک، آیپد و آیفون قرار گرفته، به دیگران این خبر را می رساند که یکی از محصولات گران قیمت اپل را مورد استفاده قرار می دهید. اما جدا از بحث برند سازی، این لوگو به طور کلی فایده ی دیگری برای در دست گیرنده ی گجت ندارد.

اکنون بر اساس گزارش وب سایت اپل اینسایدر، مشخص گشته که کمپانی ساکن کوپرتینو پتنتی را به ثبت رسانده که بر اساس آن، لوگوی این شرکت در بخش پشتی محصولاتش، می توانند پویایی و البته کارایی بیشتری از به رخ کشیدن محصول داشته باشند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این پتنت که تحت عنوان «اتصالات الکتریکی پنهان» به ثبت رسیده، باعث می گردد تا اپل بتواند از رساناهای الکتریکی در شاسی دستگاه استفاده کند.

apple-logo-patent-640x384

احتمال می رود سنسورهایی به کار گرفته شوند که اپل می تواند آنها را در لوگو و یا جمله بندی های موجود در سطح محصولات خود جای دهد. در صورتی که این شرکت از سنسورهای ویژه ای در مکان های یاد شده استفاده کند، قادر است ضربان قلب کاربر را به دست آورده و یا از آن بخش به عنوان یک سنسور اثر انگشت استفاده شود.

با توجه به شایعات فعلی که گفته می شود اپل در پی حذف کلید هوم از آیفون هاست، می توان انتظار داشت که در صورت واقعیت پیدا کردن چنین شایعه ای، این پتنت نیز به کار آمده و بخش سنسور اثر انگشت به قسمت پشتی آیفون منتقل گردد.

لازم به ذکر است که پتنت یاد شده در سال ۲۰۱۳ به ثبت رسیده اما هنوز هم شرکت یاد شده هیچ استفاده ای از آن نکرده است. باید دید در آینده آیا این پتنت در محصولات اپل مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato