تور بین المللی تنیس در بازی Stick Tennis Tour

تور بین المللی تنیس در بازی Stick Tennis Tour

این هفته اصلا هفته خوبی برای دوستداران بازی های موبایل نبود و بیشتر بازی هایی که برای پلتفرم های مختلف آمدند را می توان نهایتا عناوینی متوسط در نظر گرفت. با این حال در میان این عناوین متوسط، بعضی بالاتر از موارد دیگر قرار می گیرند.

استودیوی استیک اسپورتس پس از تجربه موفق Stick Tennis، در پروژه جدیدش Stick Tennis Tour دوباره به سراغ این ورزش پرطرفدار رفته و در بحبوحه مسابقات پرهیجان ویمبلدون ۲۰۱۵ به موبایل ها آمده تا شور و اشتیاق دوستداران این ورزش لوکس را به اوج خود برساند. 

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Stick Tennis Tour را نه می توان یک شبیه ساز واقعی تنیس دانست و نه یک بازی Casual و فانتزی. در حالی که استیل بازیکنان، سرویس زنی، ضربه های بک هند و فور هند و قوانین حاکم بر بازی با دقت در آن شبیه سازی شده اند، چهره ها و محیطی کارتونی را در آن مشاهده می کنید.

Stick Tennis Tour 2

در Stick Tennis Tour می توانید با کاراکتری که خودتان ساخته اید، وارد مسابقات حرفه ای تنیس در ۲۸ نقطه مختلف دنیا شده و با تنیسورهای مشهوری از دنیای واقعی مثل راجر فدرر، اندی موری و ماریا شاراپووا رقابت کنید.

برای اینکه جلوی تنیسورهای مشهور کم نیاورید، یک بخش تمرینی بسیار مفید در بازی قرار داده شده تا بتوانید در آن تکنیک های مختلف و زدن ضربه های محکم تر و دقیق تر را تمرین کنید تا با آمادگی کامل با ستارگان دنیای تنیس روبرو شوید.

اگر اهل رقابتید و رکوردزنی را دوست دارید، با ورود به مسابقات آنلاین Stick Tennis Tour و بردن حریفان می توانید به جایگاه های بالا در جدول رده بندی جهانی بازی برسید. زمین های خاکی دوبی و چمن های سرسبز ویمبلدون در Stick Tennis Tour منتظر بازی شمایند، پس معطل نکنید و جادوی راکت خود را به چشم حریفان قدرتان بکشید.

Stick Tennis Tour
  • Stick Tennis Tour
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Stick Sports Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۰ / ۴۰ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato