همه چیز درباره آیفون 13
سیانوژن ۲ کارمند ارشد کوالکام و آمازون را به استخدام خود درآورد

سیانوژن ۲ کارمند ارشد کوالکام و آمازون را به استخدام خود درآورد

سیانوژن برای توسعه هرچه جدی تر نسخه جایگزین خود از اندروید، اقدام به جذب ۲ نیروی تازه و خوش سابقه از شرکت های مشهور تکنولوژی کرده است. نفر اول Stephen Lawler معاون پیشین آمازون است که ۱۵ سال نیز سابقه کار در بخش بینگ مایکروسافت را در کارنامه خود داشته و قرار است در شرکت تازه سمت معاون ارشد را به عهده گرفته و امور مهندسی سیانوژن را در سطح جهانی تحت نظر داشته باشد.

نفر دوم نیز Karthick Iyer نام دارد که پس از ۱۸ سال کار در کوالکام به سیانوژن می پیوندد. این شخص در سمت پیشین خود یعنی معاونت مهندسی کوالکام، وظیفه ایجاد هماهنگی بین اندروید و چیپست های ساخت این شرکت را بر عهده داشته است.

Kirt McMaster مدیر عامل سیانوژن در این مورد می گوید با حضور Iyer در این شرکت، مطمئنا سازندگان بیشتری تمایل خواهند داشت تا پشتیبانی ابزارهایشان از سیانوژن را مورد بررسی قرار دهند. حضور Lawler نیز در توسعه خدمات موبایل این شرکت چه به شکل داخلی و چه با همکاری دیگر شرکا تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به اعتقاد وی وجود چنین اشخاص قابلی، سبب نیرو گرفتن هر کسب و کاری خواهد شد، چرا که سایر کارکنان نیز با نگاه به کارکرد این اشخاص تلاش خواهند کرد قابلیت های خود را افزایش دهند و اعتقاد بیشتری به توانایی های شرکت داشته باشند.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato