مقاومت Moto G در برابر آب تا چه میزان است؟ موتورولا با ویدیوهایی این موضوع را توضیح می دهد

مقاومت Moto G در برابر آب تا چه میزان است؟ موتورولا با ویدیوهایی این موضوع را توضیح می دهد

همانگونه که دقایقی پیش برایتان نوشتیم، موتورولا در دهلی نوی هندوستان، Moto G جدید را معرفی نمود.

Moto G موبایلی بسیار عالیست که برای دوستداران تلفن های هوشمند میان رده می تواند برترین انتخاب باشد. اکنون شرکت موتورولا، قابلیت های تلفن همراه مورد اشاره را یک پله بالاتر برده و ویژگی مقاومت در برابر آب را نیز به آن افزوده.

کانال Youtube شرکت مورد بحث نیز در همین راستا، دقایقی پیش دو ویدیوی تبلیغاتی را منتشر نموده که خبر از همین قابلیت می دهند.

در ویدیوی اول، می بینید که چگونه نسل سوم از موتو جی می تواند در مکان های مختلف از جمله زیر باران مورد استفاده قرار گیرد. حتی می بینیم که این موبایل درون ظرفی پر از آب نیز پرتاب می شود. همانگونه که در خبر قبلی اشاره کردیم، تلفن همراه میان رده جدید موتو G از گواهی IPX7 بهره می گیرد که خبر از مقاومت ۳۰ دقیقه ای آن در عمق نیم متری آب می دهد. موتورولا در واقع کمپین تبلیغاتی جدیدی راه اندازی نموده و به کاربران می گوید: «اکنون می توانید موبایل خود را در هر مکان و موقعیتی مورد استفاده قرار دهید»

در ویدیوی دوم اما موتورولا نحوه باز و بسته کردن قاب و درب پشتی موبایل جدیدش را توضیح می دهد و اذعان دارد که پس از گشودن و جا زدن سیم کارت و یا کارت حافظه، باید درب را بسته و از چفت شدن همه ی بست های آن اطمینان حاصل نمایید.

در ادامه ی این مطلب می توانید هر دو ویدیوی جدید شرکت موتورولا را مشاهده نمایید. با دیجیاتو همراه باشید.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato